przerzedzenie włosów

Problemy hormonalne czy procesy starzenia mogą odbić się na kondycji włosów. Nieestetyczne prześwity na czubku głowy albo powiększające się zakola mogą być źródłem zakłopotania i niezadowolenia ze swojego wyglądu. Czy musisz akceptować zmiany zachodzące w swoim ciele? Niekoniecznie! Zamiast z niechęcią patrzeć w swoje odbicie, popraw niedoskonałości Matki Natury. Pomogą Ci w tym nowoczesne włókna keratynowe.

Jak to działa?

Rewolucyjne zagęszczanie włosów włóknami keratynowymi cieszy się obecnie ogromną popularnością wśród stylistów fryzur oraz osób zauważających przerzedzenie się czupryny. Aby przywrócić swoim włosom gęstość, wystarczy wysypać na nie drobne włókna zbudowane z keratyny. Niewielkie niteczki przyczepiają się do włosów, dodając im objętości. Włókna dostępne są w wielu naturalnych kolorach, dzięki czemu znalezienie produktu, który idealnie stopi się z wyrastającymi z głowy włosami, nie stanowi najmniejszego problemu.

Bujna fryzura, której niestraszny jest wiatr i deszcz

Obawiasz się, że opuszczenie domu i kontakt z wiatrem czy opadami będą jednoznaczne z powrotem fryzury do swojej pierwotnej formy? Możesz odłożyć troski na bok. Keratynowe włókna tworzą z wyrastającymi włosami jednolitą i zwartą strukturę, której nie naruszą niekorzystne warunki atmosferyczne, a nawet dotyk. Co więcej, dzięki odpowiedniemu naładowaniu elektrostatycznemu, włókna nie opadną na skórę głowy.

Dlaczego warto?

Zagęszczanie włosów włóknami keratynowymi jest szybkim, niezwykle tanim i praktycznym sposobem na zakamuflowanie prześwitów na głowie. Aby szybko podrasować swój wygląd przed wyjściem do pracy, na imprezę czy na uczelnię, wystarczą dwie minuty. Nie musisz inwestować w kosztowne zabiegi medycyny estetycznej, która nie zawsze jest w stanie zagwarantować w pełni zadowalających efektów. Co ważne, włókna keratynowe nie działają na skórę głowy drażniąco i nie wywołują reakcji alergicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here