Maseczki koreańskie w płachcie – wyższy poziom domowej pielęgnacji

0
965

Azjatyckie kosmetyki na dobre zadomowiły się w łazienkach kobiet na całym świecie. Ogromną popularność zyskały również w Polsce, a jednym z najchętniej wybieranych produktów stały się maseczki koreańskie w płachcie.

Dlaczego maseczki w płachcie są tak popularne?

Pojawienie się tych maseczek zmieniło całkowicie domową pielęgnację wielu kobiet. Wraz z maseczkami w płachcie można zapomnieć o niewygodnej aplikacji, zabrudzonej odzieży, problemach ze zmywaniem czy ściąganiem maseczki. Maseczki w płachcie to przede wszystkim ogromna wygoda i komfort. Ich nałożenie jest banalnie proste. Wystarczy wyjąć produkt z opakowania i nałożyć na odpowiednio przygotowaną skórę twarzy. W tym czasie można się zrelaksować, a potem po prostu zdjąć maseczkę z twarzy, a pozostałość substancji aktywnych wklepać w skórę.

Poza łatwą aplikacją maseczki koreańskie w płachcie są również bardzo skuteczne. Wynika to z większego stężenia substancji aktywnych. Do tego asortyment maseczek koreańskich jest bardzo szeroki. Dzięki temu mogą z nich korzystać posiadaczki zarówno skóry suchej, tłustej jak i wrażliwej.

Oto kilka najciekawszych przykładów.

PIBU BEAUTY BUBBLING CHARCOAL MASK – ta czarna, musująca maseczka koreańska przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza potrzebującej oczyszczenia i odświeżenia. Tuż po nałożeniu odczuwa się musowanie, co sprawia, że składniki aktywne wnikają jeszcze głębiej w skórę. Dzięki temu skóra jest wyraźnie zrewitalizowana, oczyszczona a pory wyraźnie zmniejszone.

PIBU BEAUTY HYDRATING – SOOTHING MASK – ta maseczka jest odpowiednia do skór wrażliwych, skłonnych do podrażnień i suchych. Świetnie sprawdzi się po sezonie letnim, gdy spalona słońce, skóra potrzebuje ukojenia. Również w sezonie grzewczym będzie dla niej idealnym wytchnieniem, intensywnie nawilżając i poprawiając elastyczność.

Aromaterapeutyczna maska w płachcie Beaudiani – Róża damasceńska – ta koreańska maseczka w płachcie to rytuał nie tylko dla skóry, ale i dla duszy. Łączy pielęgnację twarzy, z aromaterapeutycznym działaniem róży damasceńskiej. Odpręża, relaksuje i poprawia nastrój. Na skórę działa nawilżająco i regenerująco, wzmacniając dodatkowo naczynia krwionośne.

To tylko wybrane maseczki koreańskie, które znajdziesz w sklepie 4seasonbeauty.pl. Wybór jest znacznie większy, dzięki czemu każdy może znaleźć maseczkę odpowiednią dla swojej skóry. Pełną ofertę znajdziesz pod adresem https://4seasonsbeauty.pl/kategoria-produktu/koreanskie-maseczki-na-twarz/. Jeśli do tej pory nie stosowałaś koreańskich maseczek to dobry moment by zacząć i przekonać się na własnej skórze, że azjatyckie rytuały piękna potrafią zdziałać cuda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here