Telefony do 1000 zł

Wybierając nowy smartfon, zazwyczaj kierujemy się kilkoma ważnymi czynnikami. Będzie to nie tylko wielkość ekranu czy dostępne funkcje, ale również cena urządzenia. Czy wiesz jednak, ile musisz wydać, aby zyskać nowoczesny smartfon? Sprawdź, jakie możliwości oferują telefony do 1000 zł.

Smartfony do 1000 zł – czy warto?

Na zakup telefonu przeznaczamy bardzo różne budżety. Wiele w tym przypadku zależy od tego, kto będzie używał smartfonu oraz w jakim celu. Przykładowo, jeżeli ma być to urządzenie, które ma sprawdzić się głównie do prowadzenia rozmów czy pisania SMS-ów, to w takim przypadku nie będziemy wymagali od niego zbyt wiele.

Współczesne smartfony służą jednak nie tylko do samej komunikacji. Mają też wiele ciekawych funkcji i rozwiązań, które okazują się przydatne nie tylko w czasie wolnym, ale także w pracy. Korzystamy z nich nie tylko podczas przeglądania internetu, ale także do aktywnego działania w social mediach.

Czy w takim przypadku telefony do 1000 zł okazują się wystarczające? Wiele zależy od konkretnego modelu. Jednak znalezienie ciekawego wariantu, w którym nie brakuje nowoczesnych funkcji, jest jak najbardziej możliwe. Ale czy wiesz, na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Funkcje nowoczesnych smartfonów

Warto powiedzieć kilka zdań o tym, jakich nowoczesnych rozwiązań możemy spodziewać się w przypadku smartfonów. Jak zostało już wspomniane – nie są to już tylko urządzenia przydatne do dzwonienia czy pisania SMS-ów. Dzisiaj to ważny element naszej codzienności, który znacząco ułatwia nam życie. Potrzebujemy szybkiego sprawdzenia rozkładu jazdy? Zaglądamy do naszego telefonu. Chcemy uwiecznić na zdjęciu ważną dla nas chwilę? Pomaga nam w tym aparat w smartfonie. Pragniemy nadrobić zaległości w filmach i serialach? Tak, tutaj również możemy skorzystać z naszego telefonu, na którym zainstalujemy aplikacje popularnych platform streamingowych.

Jaki smartfon do 1000 zł wybrać?

Czy znasz już serię Galaxy A od marki Samsung? Znajdziesz tutaj między innymi smartfon z dobrym aparatem do 1000 zł, który pozwoli Ci uchwycić w kadrze ważne dla Ciebie wspomnienia. Główny aparat to aż 50 MP. Do selfie możesz użyć natomiast przedniego aparatu 13 MP. Tymczasem najmniejsze szczegóły złapiesz na zdjęciu dzięki aparatowi makro.

Doskonałą wydajność zapewnia ośmiordzeniowy procesor. Ile pamięci wbudowanej zyskujesz? Wybierz spośród jednego z dwóch wariantów – 64 GB  lub 128 GB. Dodatkowo na 6,6-calowym* wyświetlaczu Infinity-V Display możesz oglądać swoje ulubione treści w żywych, naturalnych kolorach oraz rozdzielczości FHD+.

Bateria o pojemności 5000 mAh (typowa)** zapewnia zasilanie smartfonu nawet przez 2 dni. Co więcej, sam telefon przyciąga uwagę minimalistycznym designem, ale jednocześnie ciekawą i oryginalną kolorystyką dostępną w kilku wariantach.

* Mierzony po przekątnej, rozmiar ekranu wynosi 6,6 cala w pełnym prostokącie i 6,4 cala z uwzględnieniem zaokrąglonych rogów. Rzeczywisty widoczny obszar jest mniejszy ze względu na zaokrąglone rogi i wycięcie na kamerę.

**Typowa wartość testowana w warunkach laboratoryjnych innej firmy. Typowa wartość to szacunkowa wartość średnia uwzględniająca odchylenie pojemności baterii wśród próbek baterii testowanych zgodnie z normą IEC 61960. Pojemność znamionowa to 4900 mAh. ***Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowań i wielu innych czynników. Oszacowane na podstawie średniego profilu użytkowania opracowanego przez Strategy Analytics. Niezależnie ocenione przez Strategy Analytics między 2022.12.19 a 2023.1.6 w Wielkiej Brytanii z przedpremierowymi wersjami SM-A146 z ustawieniami domyślnymi przy użyciu sieci LTE i 5G Sub6.”

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here