Jakiej marki talerze kupić

Nie od dziś wiadomo, że są tacy producenci porcelany, którzy oferują znacznie lepszą jakość i design od innych. Wiele z ich produktów stanowiących elementy zastawy stołowej, w tym talerze obiadowe i deserowe można znaleźć w sklepach internetowych. Jeśli przytłacza Cię ilość ofert, zacznij od przeczytania naszego artykułu. Poznasz z niego zestawienie najlepszych marek polskich i zagranicznych, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wybrać idealny komplet.

Ćmielów – legendarny polski producent porcelany

Ćmielów to legenda i najstarszy, najdłużej działający producent porcelany w Polsce. Początki firmy sięgają 1790 roku! To oznacza ponad 228 lat działalności na krajowym i zagranicznych rynkach. Miłość do ekskluzywnych serwisów obiadowych czy kawowych Ćmielów nie mija i jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jednak wychodząc naprzeciw współczesnym trendom firma wypuszcza też linię Ćmielów Design Studio, która zaprasza do współpracy artystów z całego świata!

Chodzież – porcelana, która towarzyszy Polakom od pokoleń

Chodzież to kolejna marka, która od lat dostarcza Polakom najwyższej jakości wyroby porcelanowe. Jej początki sięgają 1852 roku, co oznacza ogromne doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu szlachetnych zastaw stołowych. Towarzyszą one polskim rodzinom od pokoleń, kojarząc się z celebracją najprzyjemniejszych chwil spędzanych w gronie najbliższych. Chodzież to funkcjonalność i klasyka designu w wykonaniu twórców zakładowego Ośrodka Wzornictwa.

Szklane zastawy polskiej firmy Jasło – praktycznie na co dzień

Szklane elementy zastawy stołowej, zarówno w zestawach, jak i sprzedawane solo to wizytówka polskiej marki Jasło. Firma zlokalizowana na „Podkarpackim Zagłębiu Szklanym” ma ponad 90-letnią historię i bogate portfolio. Asortyment tworzą zarówno klasyczne szklane talerze obiadowe i deserowe, jak również kubki, karafki, patery, kieliszki i wiele innych.

Lubiana – polska jakość w nowoczesnym wydaniu

Zastawy produkowane przez Lubianę przykuwają wzrok swoim niebanalnym, nowoczesnym designem. Są to produkty adresowane do miłośników, w tym także do miłośników sztuki kulinarnej. Serwowanie potraw na kolorowych talerzach to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Talerze obiadowe i deserowe, miski, wazy, szklanki i inne elementy zastawy marki Lubiana zachwycają też jakością. W znakomitej większości mogą być myte w zmywarce, co dodatkowo podnosi ich walory funkcjonalne.

Lubiana

Festa Italia – włoski design od 1959 roku

Miłośnicy włoskie jakości i designu bez wątpienia pokochają zastawy stołowe marki Festa Italia. Zachwycają one klasycznym, minimalistycznym wyglądem, który sprawia, że pasują do wszystkich wnętrz, aranżacji i serwowanych potraw. Stanowią wspaniałe tło dla dań śniadaniowych, obiadowych, wystawnych kolacji i codziennych lunchów. Nic dziwnego, że Polacy chętnie wybierają je od ponad 60 lat!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here