Kolekcjonerskie nasiona AK47

Każdy kolekcjoner nasion marihuany powinien mieć w swojej kolekcji słynne AK47. Ta kultowa odmiana jest wybierana przez różne osoby, zainteresowany urozmaiceniem swojej kolekcji nasion. AK47 cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno w naszym kraju, jak i w państwach Europy Zachodniej, USA czy w Rosji. Poniżej przedstawiamy w szczegółach charakterystykę tej odmiany marihuany. Podpowiadamy – jak doszło do jej powstania, czym odznaczają się nasiona AK47 oraz gdzie warto szukać pomocy w ich zakupie. 

AK47 – nasiona najwyższej klasy

O odmianie AK47 powinien usłyszeć każdy użytkownik marihuany oraz kolekcjoner jej nasion. Swego czasu, stała się niezwykle popularna wśród różnych kręgów odbiorców i została uznana za wyznacznik jakości w ogóle. Nasiona AK47 są wyjątkowo trwałe, żywotne i odporne na upływ czasu. Mają także niezwykle przyjemny wygląd – ich kształt jest często idealnie owalny lub nawet okrągły, a powłoka prezentuje intensywne odcienie brązu. Z pewnością, nasiona AK47 urozmaicą Twoją kolekcję, uczynią ją jeszcze bardziej rozbudowaną i atrakcyjną.

AK47 to odmiana uwielbiana przez hodowców. W jej wnętrzu znalazły się przede wszystkim wyselekcjonowane geny sativa, stworzone przez pracowników Serious Seeds na początku lat 90. ubiegłego wieku. Korzenie tej odmiany sięgają jednak dalej, przynajmniej do lat 70. Wówczas, doprowadzono do krzyżówki dwóch innych odmian – Afghani oraz Thai. W ten sposób narodził się sławny i niepowtarzalny AK47. 

Ponieważ uzyskana w ten sposób paczka genów okazała się częściowo niestabilna, dokonano kolejnych krzyżówek właśnie w latach 90. Uzyskana pod koniec tej dekady krzyżówka hodowlana, posiadała stabilne i wysoce pożądane geny. Od tamtej pory, AK47 stał się synonimem jakości w świecie nasion marihuany. 

Zakup nasion AK47 – czy warto?

Nazwa AK47 może być nieco myląca. Oczywiście, nasionko to nie służy do strzelania ani wyrządzania krzywdy. Jego zastosowanie jest przede wszystkim kolekcjonerskie. Nazwa odnosi się do efektu, który wywołało pojawienie się tej odmiany. Od momentu jej powstania, stała się popularna wśród kolekcjonerów na całym świecie. Jest także jedną z najczęściej nagradzanych krzyżówek konopi w całej historii jej hodowli. Wystarczy wspomnieć, że była kilkakrotnie nagrodzona podczas światowego festiwalu hodowców i kolekcjonerów marihuany – Cannabis Cup. 

Obecnie, nasiona AK47 są także dostępne w naszym kraju i oczywiście – należą do grupy najpopularniejszych i najchętniej kupowanych nasion. Każdy kolekcjoner powinien posiadać w swoim zbiorze przynajmniej jedno nasionko AK47. 

Aby tego dokonać, wystarczy sięgnąć po nasiona marihuany dla kolekcjonerów z taniesianie.pl. Oferowane w tym sklepie nasiona przeszły bardzo specjalistyczną selekcję. Dzięki temu masz pewność, że kupując nasiona, otrzymasz produkt trwały, który możesz przechowywać przez okres nawet kilku lat. Przez ten czas, nasiono zachowa swoje wyjściowe, oryginalne właściwości fizyczne oraz biochemiczne. Jest to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, którzy pragną nabyć nasiona kolekcjonerskie w niskiej cenie, a następnie cieszyć się jego obecnością bez obaw o przypadkowe zniszczenie, spleśnienie lub wysuszenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here