Pulsar – zegarki naprawdę wyjątkowe!

0
1544

Gdyby ktoś urządził w Polsce plebiscyt, na najbardziej znanego producenta zegarków, to można przypuszczać, że marka Pulsar znalazłaby się w nim na odległym miejscu. Czy jednak znaczy to, że produkuje ona złe czasomierze? Wprost przeciwnie! Dlatego też w tym tekście postaramy się pokazać, dlaczego warto stawiać na produkty tego wytwórcy. Zapraszamy do lektury!

Zegarki marki Pulsar – co powinieneś o nich wiedzieć?

Dla wielu osób sporym zaskoczeniem może być fakt, że początki marki Pulsar są niezwykle ekskluzywne. Powstała ona w 1970 roku jako część firmy Hamilton Watch Company, a w 1972 roku wypuściła na rynek wykonany z 18 karatowego złota model znany jako P1. Ten i kolejne produkty marki były bardzo chętnie wybierane przez osoby znane i wpływowe – polityków, aktorów czy też biznesmenów. Zegarek P2 trafił też na nadgarstek Jamesa Bonda w filmie „Żyj i pozwól umrzeć”. Co jednak bardzo ważne, produkty Pulsara oferowały też wiele innowacji – takich jak wbudowany kalkulator czy pulsometr. Po wielkich sukcesach przyszły jednak też problemy, wynikające z upowszechnienia zegarków elektronicznych. Doprowadziło to do sprzedaży marki grupie Seiko w 1980 roku. Wtedy też rozpoczęła się nowoczesna historia zegarków tej marki – choć już nie tak ekskluzywna. Kolejne modele Pulsara dalej wyróżniają się jednak wysoką jakością oraz stosowaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych. Na rynek polski trafiły one z kolei w 1999 roku i dziś kupić można je bez trudu – choćby w sklepie https://farbykazegarkow.pl.

Jakie zegarki ma w ofercie firma Pulsar?

Jak już wspomnieliśmy, Pulsar początkowo był bardzo ekskluzywną marką, oferującą bardzo drogie produkty w krótkich seriach. Dziś dalej trudno nazwać wyroby tego producenta tanimi, choć z pewnością są one dostępne dla wielu osób – cena większości z nich nie przekracza 1000 złotych. Co przy tym godne podkreślenia, w ofercie firmy znaleźć można zarówno zegarki damskie, jak i męskie. Z punktu widzenia użyteczności, najliczniej reprezentowane są typowe modele sportowe, choć bez trudu można też nabyć bardziej eleganckie czasomierze. Swoje produkty Pulsar wyposaża w mechanizmy automatyczne, kwarcowe lub też solarne.

5 ciekawych zegarków Pulsar damskich i męskich!

Aby przekonać się, jak ciekawe produkty oferuje omawiana marka, koniecznie trzeba zapoznać się z jej produktami. Zapraszamy do przejrzenia naszej krótkiej listy!

1. Pulsar Regular PS9643X1 – to klasyczny i elegancki zegarek analogowy, który sprawdzi się w każdym codziennym zastosowaniu. Ten męski wzór posiada klasyczną srebrną kopertę i tarczę oraz czarny skórzany pasek. Wyposażono go w mechanizm solarny, a jego wodoszczelność określona na 5 ATM.

Pulsar Regular PS9643X1

2. Pulsar Sport Chronograph PM3189X1 – zegarek ten będzie idealną opcją dla aktywnych mężczyzn, którzy wprost z pracy lubią pójść do siłowni czy na pływalnię. Jego design oparto na klasycznych rozwiązaniach – okrągła srebrna koperta z czarną tarczą połączona została ze srebrną bransoletą. Produkt ten posiada chronograf, datownik i jest zabezpieczony przed wodą do poziomu 100 metrów – a więc można w nim swobodnie pływać.

Pulsar Sport Chronograph PM3189X1

3. Pulsar Alarm Chronograph PQ2011X1 – to cyfrowy czasomierz, który wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i minimalizmem. Jego matowy czarny pasek doskonale współgra z czarną i błyszczącą kopertą z wyświetlaczem. Posiada on szereg przydatnych funkcji, podświetlenie, a dzięki dobremu zabezpieczeniu przed wodą można z nim się nawet kąpać.

Pulsar Alarm Chronograph PQ2011X1

4. Pulsar Classic PN4057X1 – to elegancki i prosty czasomierz dla kobiet. Jego największą siłą jest uniwersalność, która wyraża się w zastosowaniu klasycznej okrągłej koperty z subtelnymi indeksami oraz skórzanego, niebieskiego paska. Dzięki temu idealnie sprawdzi się on jako dodatek do każdej codziennej stylizacji.

Pulsar Classic PN4057X1

5. Pulsar Classic Chronograph Limited Edition PBK036X2 – ten konkretny czasomierz to produkt limitowany, który z całą pewnością zwróci uwagę osób postronnych. Ten złoty zegarek posiada prostokątną kopertę, w której umieszczono klasyczną tarczę oraz niewielki wyświetlacz. Wyposażono go też w chronograf oraz funkcję alarmu, a wodoszczelność określono na 50 metrów.

Pulsar Classic Chronograph Limited Edition PBK036X2

Z całą pewnością czasomierze wytwarzane przez markę Pulsar doskonale sprawdzą się w praktyce – co jest zasługą ich wysokiej jakości i doskonałych mechanizmów. Co ważne, decydując się na takie zegarki męskie od fabrykazegarkow.pl możesz też liczyć na pełne wsparcie gwarancyjne producenta oraz liczne promocje, które sprawiają, że zakupy są jeszcze prostsze i przyjemniejsze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here