Świece zapachowe

Warto zadbać o to, aby w domu roznosiły się przyjemne zapachy. Dzięki temu przestrzeń staje się niezwykle przytulna i każdy chętnie spędza w niej czas. W sklepach dostępne jest wiele świetnych produktów zapachowych, które umilają codzienność i wprowadzają niepowtarzalny nastrój. Oprócz kominków zapachowych i dyfuzorów wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się świece zapachowe z pachnacawanna.pl. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na ich temat.

Świece zapachowe – w czym tkwi ich fenomen?

Świece zapachowe Yankee Candle, czy innych producentów pozwalają na otulenie domu ulubionym zapachem. Po ich zapaleniu, wosk delikatnie się rozpuszcza co uwalnia woń. Produkty dostępne w sklepie pachnacawanna.pl są bardzo dobre jakościowo, dzięki czemu zapach jest naprawdę odczuwalny, ale przy tym nie nachalny.

W towarzystwie pięknie pachnących świeczek zapachowych odpoczywa się bardzo dobrze i efektywnie. Szczególnie jesienią i zimą jest to świetne rozwiązanie. Wśród dostępnych propozycji, warto zwrócić szczególną uwagę na:

  1. cytrynę i limonkę,
  2. pomarańcze i bursztyn,
  3. imbir i cytrynę,
  4. eukaliptus i miętę,
  5. lawendę i ylang ylnag.

Wszystkie dostępne świece świetnie sprawdzają się podczas aromaterapii. Każdy egzemplarz jest dwuknotowy i jest umieszczony w pięknym pojemniczku wykonanym z grubego szkła. Świece są zamknięte specjalnym drewnianym wieczkiem, a ich waga to 425g.

Świece zapachowe – o czym pamiętać?

Świece zapachowe powinno się ustawić we właściwych miejscach w domu. Należy zadbać o to, aby nie były one dostępne dla dzieci czy zwierząt. Nie powinno się je zostawiać w pobliżu otwartych okien oraz łatwopalnych przedmiotów.

Kiedy świeca już płonie nie powinno się jej przenosić z miejsca na miejsce. W ten sposób można się poparzyć i uszkodzić strukturę świecy. Bardzo ważną kwestią jest także to, aby nie spalać świec do samego końca. Zwykle jest ona zamknięta w szkle, w takim wypadku rozgrzany knot może doprowadzić do jego pęknięcia.

Mało osób pamięta o tym, że knot należy regularnie przycinać i oczyszczać. Dzięki temu świeca będzie służyła o wiele dłużej. Nie powinno się także palić świecy dłużej niż przez 4 godziny dziennie. Jest to bardzo ważne!

Świece zapachowe cieszą się duża popularnością od lat. Dzięki nim w poszczególnych pomieszczeniach, może się rozchodzić naprawdę niezwykle przyjemna woń, która sprawi, że odpoczynek będzie efektywniejszy. Już dawno zwolennicy aromaterapii udowodnili, że zapachy, które roznoszą się w koło wpływają na stan psychiczny i nastrój. Warto o tym pamiętać o zdecydować się na zakup wybranych świec.

Warto doczytać:

http://www.allemiasto.pl/swiateczne-inspiracje-od-yankee-candle/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here