pierwsze akcesorium

Rewolucja seksualna trwa i wciąż ma się dobrze. Dzieci kwiaty z lat 60. XX wieku otworzyły oczy kolejnym pokoleniom na doznania i czerpanie przyjemności z seksu. Także i dzisiaj otwieramy się na nowe doświadczenia i nastawiamy się na wzajemne przyjemności. W tym artykule podpowiemy, na co zwrócić uwagę, wybierając nasz pierwszy gadżet do seksu analnego.

Dlaczego ważne jest dopasowanie?

Decydując się na swój pierwszy wibrator analny, warto sprawdzić ofertę, by wybrać sprzęt najlepiej dopasowany do nas, naszych potrzeb i możliwości. Technologia produkcji tych akcesoriów erotycznych stoi na najwyższym poziomie. Finezyjne kształty, różne funkcje, a wszystko po to, by doskonale stymulować nasze ciało.

Zakrzywiony wibrator
Zakrzywiony wibrator

Wybierając swój pierwszy wibrator analny, warto także zwrócić uwagę na siłę wibracji. Początkującym zalecamy zaczynać małymi krokami. Stawiajmy na ciche silniki, a także na ergonomię uchwytu, by sprzęt dobrze i bezpiecznie leżał w dłoni. Komfort i nasze bezpieczeństwo są kluczowe. Właśnie dlatego warto kupować te akcesoria tylko w renomowanych sklepach.

Wibratory analne dla par i nie tylko

Na rynku jest dostępnych wiele modeli wibratorów analnych. W takich sklepach, jak KinkyWinky znajdziecie te najlepsze, które będą idealnie dopasowane do naszych ciał. Posiadając tego typu gadżet, warto sprawdzić, ile przyjemności może dać pegging, czy wibratory analne dla mężczyzn, które doskonale stymulują gruczoł prostaty. Oddajmy gadżet w ręce naszego partnera lub partnerki, niech właśnie oni sprawdzą, co działa na nas najlepiej.

Dla zwiększenia pikanterii można sięgnąć po pulsator, który jednocześnie nadaje się do seksu waginalnego i analnego. Pulsatory wykonane są z silikonu medycznego, który jest w stu procentach bezpieczny w kontakcie z ciałem, gładki i miły w dotyku, a jednocześnie łatwo się go czyści. Nie chłonie zapachów, jest odporny i hipoalergiczny.

Mały wibrator analny
Mały wibrator analny

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Świetne są wibratory wodoodporne, które można wykorzystać podczas relaksującej kąpieli lub biorąc prysznic. Ich atutem jest też długi czas pracy: niektóre mogą zapewnić nam nawet i cztery godziny nieustającej przyjemności na jednym ładowaniu. W podróż warto zabrać sprzęt z dodatkową blokadą, która uniemożliwi przypadkowe włączenie urządzenia, na przykład podczas przeładowywania bagażu.

Finezja podczas analnych zabaw

Zastosowanie silikonu medycznego ma co najmniej kilka zalet, jednak warto wspomnieć też o tym, że to dzięki niemu wibratory analne mogą przyjmować finezyjne kształty. Niezwykle często zdarza się, że urządzenie, które zapewnia nam ogromną przyjemność, to wręcz małe dzieło sztuki designerskiej.

Dla tych, którzy lubią łamać konwenanse, ciekawą opcją będą wibratory typu share, pozwalające jednocześnie stymulować obie strony: aktywną i pasywną. Z kolei fani technologii, którzy uwielbiają nowoczesność, docenią modele, które mogą być sterowane za pomocą aplikacji.

Nie zapominajmy o nawilżaczach

Do wibratorów analnych warto używać sporej ilości lubrykantów. W przypadku urządzeń wykonanych z silikonu medycznego wybierajmy preparaty na bazie wody. Są one bezpieczne i dla nas, i dla naszych zabawek. Teraz wystarczy tylko odrobina relaksu, odpowiedni nastrój i właściwa osoba i możemy odkrywać tę niesamowitą sferę naszej seksualności. Zawsze, kiedy chcemy. Wystarczy, że zaopatrzymy się w taki gadżet, jak wibrator analny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here