Zestaw do hybryd dla początkujących

Zestaw do hybryd dla początkujących to świetny sposób na zadbanie o wyjątkową stylizację paznokci w domowym zaciszu. Nie zawsze mamy możliwość skorzystania z usług profesjonalnej stylistki, a taki zestaw rozwiązuje ten problem. Dzięki niemu nauczymy się, jak samodzielnie położyć hybrydę, a także samodzielnie ją zdejmiemy, jeśli najdzie nas ochota, by natychmiast zmienić kolor lakieru. Zestaw do hybryd dla początkujących to także świetny pomysł na prezent dla młodej elegantki. Dzięki niemu będzie mogła bezpiecznie stawiać pierwsze kroki w stylizacji paznokci i eksperymentować z ich wyglądem.

Zestaw do hybryd dla początkujących – co w nim znajdziemy?

W skład zestawu do hybryd dla początkujących Semilac wchodzą wszystkie produkty i akcesoria niezbędne do wykonania samodzielnie manicure hybrydowego. Na przykład w najbardziej rozbudowanym zestawie Charming LED znajdziemy akcesoria i preparaty potrzebne do przygotowania płytki, bazę, dwa ponadczasowe kolory lakieru (czerwień i nude), top hybrydowy i lampę UV LED 36 W potrzebną do utrwalenia hybrydy. Oprócz tego jest tam także oliwka do skórek o pięknym zapachu wanilii, drzewa sandałowego, jaśminu, mandarynki i kwiatu pomarańczy oraz oczywiście odtłuszczacz do paznokci, zmywacz do lakieru hybrydowego, folie do usuwania lakieru, płatki bezpyłowe, pilnik drewniany, patyczki drewniane oraz ozdoby do manicure w kształcie srebrnego serca lub złotej gwiazdy.

Zestaw do hybryd dla początkujących to prawdziwy salon kosmetyczny w domu. Dzięki niemu samodzielne wykonanie stylizacji jest nie tylko łatwe, ale też niezwykle przyjemne.

Jak samodzielnie zrobić manicure hybrydowy?

Nałożenie lakieru hybrydowego to dzięki zestawom dla początkujących żadna filozofia. Musimy tylko pamiętać o właściwej kolejności zabiegów i czynności. Najpierw opiłowujemy starannie płytkę. Możemy do tego użyć pilniczka albo frezarki do paznokci, jeśli mamy ją w domu (nie jest dołączona do zestawu). Następnie płytkę trzeba zmatowić za pomocą bloczka polerskiego i odtłuścić. Dobrze jest też przed nałożeniem lakieru dokładnie usunąć skórki. Lakier hybrydowy nakładamy cienką warstwą i suszymy pod lampą. Po wysuszeniu można ewentualnie nałożyć drugą warstwę lakieru – ją także należy wysuszyć, trzymając dłoń pod lampą przez kilkadziesiąt sekund.

Jeśli chcemy zmienić stylizację, należy usunąć starą hybrydę. Można zrobić to w równie prosty sposób, jak jej nakładanie, stosując dołączony do zestawu zmywacz do lakieru hybrydowego.

Zestaw do hybryd dla początkujących – manicure jak z salonu

Lakier hybrydowy, pod warunkiem, że nałożymy go, przestrzegając wszystkich zasad tej sztuki, powinien cieszyć oczy nasze i znajomych nawet przez 3 tygodnie. Jest trwały i nie musimy się martwić, że odpryśnie, a przy okazji wzmacnia paznokcie – dzięki takiej ochronie będą mniej łamliwe. Możemy dowolnie dobierać ozdoby do naszej stylizacji, co sprawia, że manicure wygląda jak profesjonalny. A wszystko to w kilkadziesiąt minut, we własnym domu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here