Najlepsze filmy z 2020 roku

Rok 2020 był dla wszystkich nietypowy, a pandemia pokrzyżowała plany wielu filmowcom. Choć przez większość roku kina pozostały zamknięte, nowe filmy miały swoje premiery bezpośrednio na platformach streamingowych lub były emitowane w telewizji przez Wi-Fi. Poznaj najlepsze filmy 2020 roku, które możesz obejrzeć w domowym zaciszu.

Filmy i telewizja przez Wi-Fi

Ubiegły rok był dla nas wszystkich trudny. Wszystkie niedogodności związane z pandemią nie ominęły także szeroko rozumianego kina, w wyniku czego wiele premier nie ujrzało światła dziennego. Nie znaczy to jednak, że nie powstały fascynujące filmy, które możesz w dowolnym momencie obejrzeć, nie wstając ze swojej kanapy. Jest to możliwe dzięki hybrydzie telewizji i Internetu. Telewizja przez Wi-Fi, dostępna w ofercie operatora INEA, daje możliwość wyboru paczek tematycznych kanałów, bez zobowiązania na cały okres umowy. Kanały telewizyjne możesz dodawać i odejmować nawet w trakcie udostępnianej już usługi telewizji na wybrany przez siebie okres. Dzięki telewizji przez Wi-Fi możesz też korzystać z rozmaitych platform streamingowych, które jeszcze przed pandemią były uznawane za przyszłość telewizji. Usługi, takie jak VOD czy filmy na życzenie jeszcze bardziej zyskały na popularności. Obecnie telewizja przez Wi-Fi oferuje bogaty wybór filmów, seriali i programów dokumentalnych, w tym także produkcji z 2020 roku. Poznaj nasz subiektywny ranking najlepszych filmów z zeszłego roku, które obejrzysz dzięki telewizji online!

1. „W lesie dziś nie zaśnie nikt” (2020), reż. Bartosz M. Kowalski

Polski horror, który został nakręcony w iście amerykańskim stylu kina klasy B. Ciekawe zdjęcia i sceny trzymające w napięciu sprawiają, że film naprawdę dobrze się ogląda. Must see nawet dla osób, które nie są fanami horrorów.

2. „Niebo o północy” (2020), reż. George Clooney

Film w reżyserii George’a Clooneya, który odgrywa w nim rolę zdystansowanego badacza. Po globalnej katastrofie samotny naukowiec stacjonujący na Arktyce próbuje nawiązać kontakt z astronautami wracającymi do domu. Czy wrócą do domu, który znali do tej pory?

3. „Pięciu braci” (2020), reż. Spike Lee

Kolejny znakomity film amerykańskiego reżysera Spike’a Lee. Produkcja opowiada historię czterech czarnoskórych weteranów, którzy wiele lat po wojnie wracają do Wietnamu, aby odnaleźć szczątki swojego dowódcy… a także ukryte złoto.

4. „Emma” (2020), reż. Autumn de Wilde

Anya Taylor-Joy – w 2020 roku poznał ją chyba każdy dzięki znakomitej roli w „Gambicie królowej”. W „Emmie” również zagrała znakomicie – główna bohaterka większość czasu spędza na swataniu znajomych i bliskich, lecz sama w ogóle nie myśli o ożenku. Życie bywa jednak zaskakujące…

5. „Sala samobójców. Hejter” (2020), reż. Jan Komasa

Student prawa zostaje wydalony z uczelni, jednak ukrywa ten fakt przed światem i nadal przyjmuje korzyści finansowe od rodziców swojej przyjaciółki z dzieciństwa. Gdy prawda wychodzi na jaw, bohater opracowuje plan zemsty, który rozchwieje jego moralność. Jedyna w swoim rodzaju opowieść o nienawiści oraz o tym, co nas skłania do zadawania cierpienia innym.

6. „Naprzód” (2020), reż. Don Scanlon

Magiczna opowieść, która doczekała się wielu nagród i wyróżnień. Dwóch braci postanawia sprowadzić na ziemię drugą połowę ciała swojego ojca – wcześniejsze, nieudane czary sprawiły, że pojawił się tylko od pasa w dół. Czy ich plan wypali? Co będą musieli zrobi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here