rozstępy

Duża grupa osób boryka się z rozstępami na skórze, są one mało estetyczne i przysparzają swoim wyglądem zmartwień. Powstają z powodu nadmiernie i szybko rozciągającej się tkanki skórnej, która, gdy nie jest dostatecznie elastyczna, rozrywa się. Rozstępy nabywamy częściej, gdy posiadamy do nich genetyczne predyspozycje.

Czy jest skuteczne laserowe usuwanie rozstępów w Krakowie?

Z tym uporczywym problemem zmaga się wiele osób od szczupłych, wysportowanych, jak i tych z nadwagą. Kliniki w Krakowie podejmują wyzwanie z dobrym skutkiem. Usuwanie rozstępów stało się popularne dzięki metodzie laserowej. Niweluje je ona z delikatnych miejsc takich, jak piersi, brzuch radzi sobie też z większymi obszarami jak plecy czy uda. Oprócz tego, że trzeba powtórzyć zabieg laserowy kilka razy to warto, ponieważ efekt utrzymuje się bardzo długo. Dodatkowo zabieg ujędrnia i odmładza skórę, co stanowi dodatkowy atut tej metody. Nie musimy już martwić się z powodu rozstępów, które szpecą nasze ciało, ponieważ dzięki skutecznej metodzie ich usuwania pozbędziemy swoich kompleksów. Laserowe usuwanie rozstępów w Krakowie pozwoli nam za rozwiązanie problemu. Dzięki zabiegowi, który poprawi nam koloryt skóry i sprawi, że będzie gładka, poczujemy się pewniejsi siebie i zadbani. Unikalny system chłodzenia i znieczulenie zmniejsza do minimum dyskomfort zabiegu. 

W instytucie Jadore polecane są najczęściej:

  • karboksyterapia,
  • Harmony,
  • mezoterapia Stretchcare.

Jak wybrać skuteczny zabieg usuwania rozstępów?

Jeżeli zdecydujemy się na pozbycie brzydkich niedoskonałości naszej skóry, powinniśmy wybrać się do dobrego salonu. W instytucie Jadore, dzięki profesjonalistom i odpowiedniemu doradztwu wykonają nam zabieg dopasowany do naszych potrzeb, który nas w pełni usatysfakcjonuje. Wybranie odpowiedniego poleconego do typu naszych rozstępów zagwarantuje nam skuteczne efekty widoczne już po pierwszej wizycie, a następne utrwalą tylko pozbycie się nieładnych mankamentów naszej urody. Wykonanie zabiegu certyfikowanym urządzeniem nie wymaga długiego czasu rekonwalescencji i satysfakcjonuje klientów. Rozstępy pojawiające się po ciąży, szybkim wzrastaniu niepokoją i psują nasz nastrój a często są powodem skrępowania i dyskomfortu. Laserowe usuwanie rozstępów zapewni skuteczne i bezpieczne pozbycie się wszystkich niedoskonałości raz na zawsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here