Top 10 najlepszych prezentów last minute

Wigilia. Za 2 godziny wszystkie sklepy będą już zamknięte, na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka, która będzie zwiastowała wieczerzę, a my wciąż nie mamy wszystkich prezentów! Na dodatek pod presją czasu coraz trudniej jest nam wymyślić, co możemy podarować najbliższym. Kto z nas choć raz nie był  w takiej sytuacji? Choć z pozoru wygląda ona dość nieciekawie, to jednak istnieje sposób na to, aby wyjść z tej opresji z twarzą, a mianowicie, sięgnąć do naszej listy pomysłów na prezent na ostatnią chwilę.

10. Wizyta w drogerii kosmetycznej

Pierwszym krokiem, jaki warto zrobić (dosłownie!), jest wstąpienie do drogerii kosmetycznej, w której z powodzeniem znajdziemy wiele inspiracji na prezent. Mamie możemy podarować zestaw pięknie pachnących kosmetyków do kąpieli – przecież ona tak uwielbia relaks w wannie! Tata jest osobą praktyczną, więc ucieszy się ze swojej ulubionej wody po goleniu, natomiast nastoletnia siostra wpadnie w zachwyt, gdy dostanie w prezencie wodę perfumowaną i lakier do paznokci w modnym kolorze.

9. Zdrowotnie

Zdrowie jest zawsze w cenie, zwłaszcza teraz. Dlatego wszelkiego rodzaju preparaty wspomagające nasz organizm mogą być dobrym wyborem, jeśli chodzi o prezent. Suplementy diety na odporność przydadzą się rodzicom, starszemu bratu, przed którym intensywna nauka do sesji egzaminacyjnej możemy podarować zioła na koncentrację, babcia i dziadek będą wniebowzięci, jeśli podarujemy im nalewkę zdrowotną.

8. Z ekologią za pan brat

Kolejny pomysł na prezent to zestaw lokalnych produktów ekologicznych zapakowanych w hermetyczne opakowania – swojska kiełbasa, wędzony ser, pyszna konfitura oraz mieszanka suszonych ziół- ucieszy zarówno rodziców, jak i starsze rodzeństwo oraz dziadków.

7. Książki

Ten prezent będzie odpowiedni nie tylko dla typowych moli książkowych, bowiem w każdej księgarni znajdziemy różnego rodzaju encyklopedie, albumy, biografie czy poradniki, wśród których z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego dla danej osoby.

6. Rośliny doniczkowe

Nie każdy jest miłośnikiem kwiatów, natomiast w kwiaciarni możemy znaleźć również mało wymagające oraz niezbyt rzucające się w oczy sukulenty, czyli popularne kaktusy.  Możemy też wybrać rośliny o konkretnych właściwościach, na przykład oczyszczających powietrze (skrzydłokwiat) czy leczniczych (aloes).

5.  Skarpety

Choć ten pomysł zwykle lądował na liście najgorszych prezentów, to obecnie jest to jeden z całkiem trafionych podarunków, gdyż ten element garderoby staje się dość istotną częścią naszego modnego wizerunku. W sklepach możemy znaleźć skarpety z oryginalną grafiką, do eksponowania której zachęcają nawet styliści mody.

4. Słodycze

Wysokiej jakości czekoladki czy pralinki w eleganckim opakowaniu to pomysł na prezent praktycznie dla każdego. Możemy więc z powodzeniem podarować je rodzicom, rodzeństwu, wujkom i ciotkom czy dziadkom.

3. Alkohol

Ten pomysł na prezent dedykowany jest wyłącznie dorosłym. Dobra whisky, wino czy likier może również stanowić trafiony podarunek, który wywoła uśmiech na twarzy obdarowanych.

2. Bon upominkowy

Jeśli naprawdę nie mamy czasu szukać odpowiedniego prezentu, rozwiązaniem może być podarowanie bonu upominkowego do sklepu sieciowego. Obdarowany sam zrealizuje go nabywając produkt który z  pewnością spełni jego oczekiwania.

1. Subskrypcja

Ciekawym pomysłem na prezent na ostatnią chwilę może być na przykład wykupienie osobie obdarowanej subskrypcji ulubionej gazety czy mediów, na przykład popularnego Netflixa lub HBO GO.

Mamy nadzieję, że nasze pomysły będą dla was inspiracją podczas poszukiwania prezentu gwiazdkowego na ostatnią chwilę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here