Tarot

Wróżenie z kart Tarota ma niemałą ilość zwolenników jak i przeciwników przekonanych, że przewidywanie przyszłości przy pomocy kart jest mało realne. Nic bardziej błędnego.

Wprawny Tarocista, korzystając ze swojej wiedzy i umiejętności jest w stanie przepowiedzieć przy pomocy kart Tarota bardzo wiele. Najbardziej doświadczeni nie muszą w tym celu słyszeć od klienta pytań. Mówią to, co wskazują karty Tarota i niejednokrotnie zaskakują klientów prawdziwością wypowiedzi. Oczywiście trudno na daną chwilę mówić o tym, czy przewidziana przyszłość jest prawdziwa, dopóki się nie sprawdzi, doświadczeni Tarociści jednak często nawiązują do przeszłości klienta, wydarzeń, które już się wydarzyły. Dzięki temu klient łatwo może zweryfikować informacje i upewnić się, że Tarot rzeczywiście mówi, trzeba tylko umieć prawidłowo zinterpretować to co karty chcą powiedzieć.

Sprawdź jak działa Tarot.

Na jakie pytania odpowie Tarot?

Tarocista lub tarocistka może odpowiedzieć na wszelkie pytania związane z przyszłością, teraźniejszością i przeszłością klienta, który przyszedł po poradę. Podpowiedzieć, jakie kroki dana osoba powinna w życiu podjąć, na co uważać, co robić, by życie szło w dobrym kierunku. Warto jednak dopowiedzieć jedno. Odpowiedzi kart Tarota nie są wyrocznią. Tarot wskazuje przyszłość, odpowiednią drogę, sposób postępowania, jednak to klient musi wcielić rady kart w życie, działać aktywnie. Doskonałym przykładem są tu tak banalne pytania jak pytania w stylu „czy znajdę pracę”. Przy pomocy kart Tarota można przewidzieć kiedy i gdzie klient może znaleźć pracę, jednak jeśli on sam nie zdecyduje się jej szukać, nie wyśle dokumentów, nie pójdzie na rozmowę kwalifikacyjną, nic się nie wydarzy. Nadal będzie bez pracy. 

Sposoby wróżenia. 

W zależności od rodzaju zagadnienia, Tarocista lub Tarocistka może użyć jednego z wielu rozkładów kart Tarota. Najprostsze to rozkłady z kilku kart, najbardziej skomplikowane to rozkłady w których wykorzystuje się kilkanaście kart. Decydując się na wizytę u wróżki, warto też dopytać, czy do wróżenia z kart Tarota używa pełnej talii. Karty Tarota można podzielić na Duże Arkana i Małe Arkana. Teoretycznie można wróżyć, korzystając tylko z dużych, jednak nie da się w ten sposób przewidzieć wszystkiego tak dokładnie jak przy wykorzystaniu wszystkich kart. 

Postaw Tarota za darmo i już teraz sprawdź, czy działa!

Czy warto? 

Czy warto korzystać z podpowiedzi Tarota? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna. Tak. Tarot istnieje już setki lat, przez ten czas wróżeniem zajmowało się mnóstwo osób, niekiedy z zastanawiającą wręcz dokładnością przepowiadając przyszłość swoich klientów. Warto więc poszukać doświadczonego Tarocisty lub Tarocistki, umówić się na wizytę i przedstawić swój problem. Można też rzecz jasna korzystać z innych kanałów komunikacji. Warto spróbować. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here