Oczyszczanie czakr

Czakry to pojęcie, które istnieje w wierzeniach różnych narodów od setek tysięcy lat. Ich oczyszczanie jest ważnym elementem, który pozwala zachować równowagę psychiczną i zdrowie. Czy rzeczywiście tego typu proces jest ważny? W jaki sposób można odblokować swój czakralny potencjał? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w treści niniejszego poradnika.

Czym jest czakra?

Czakry to ośrodki energii rozsiane po całym ciele, z którymi splatają się różne kanały energetyczne. Poszczególne rodzaje czakr odgrywają rolę w konkretnym odcinku. Odblokowując czakrę danego obszaru, można zwiększyć jego potencjał energetyczny, a jednocześnie usprawnić działanie konkretnych organów lub ich zespołu.

Przepływająca przez ciało energia łączy się z duszą na poziomie mentalnym i emocjonalnym. Oczyszczanie czakr ma więc za zadanie zwiększyć spójność i harmonię pomiędzy tymi ośrodkami. Sprawne działanie energii czakralne wpływa korzystnie nie tylko na samopoczucie. Odpowiada też za prawidłowe funkcjonowanie narządów. Właśnie dlatego, zabiegi takie jak sesja odczytu z Kronik Akaszy są tym, czym warto się zainteresować.

Jakie są kolory czakr?

Istnieje 7 głównych czakr, a do każdej z nich przypisany jest kolor. Poniżej znajduje się wyszczególnienie najważniejszych punktów energetycznych w ciele człowieka:

  • czakra podstawy – kolor czerwony,
  • czakra sakralna – kolor pomarańczowy,
  • czakra splotu słonecznego – kolor żółty,
  • czakra serca – kolor zielony,
  • czakra gardła – kolor błękitny,
  • czakra trzeciego oka – kolor indygo,
  • czakra korony – kolor fioletowy.

Aby w pełni wykorzystać potencjał czakr, należy regularnie dbać o ich oczyszczanie. Pomocnym zabiegiem w tym kontekście może okazać się sesja odczytu z Kronik Akaszy (https://szkolanumerologii.pl/sklep/odczyt-w-kronikach-akaszy/), przeprowadzona przez profesjonalistę.

Jak odblokować czakry?

Medytacja jest jednym ze sposobów na oczyszczanie czakry. Przydatnymi praktykami są również spotkania ze specjalistą zajmującym się uzdrawianiem dźwiękiem. Oprócz kamertonów, osobom początkującym poleca się też sesję odczytu z Kronik Akaszy. Można ją przeprowadzić zarówno stacjonarnie, jak i za pośrednictwem sieci.

Spotkanie z ekspertem polega na odpowiadaniu na pytania związane z duchowością oraz analizie odpowiedzi. Ważnym jest, by przed zabiegiem odblokowującym czakry przygotować się w odpowiedni sposób. W takim przypadku, sesja da najlepsze efekty w zakresie oczyszczania energii czakralnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here