Romanse Cory Reilly – co warto przeczytać?

0
570

Chcesz zanurzyć się w świecie mafijnego świata, w których pożądanie to chleb powszedni? Chcesz poczuć się jak kobieta mafijnego przywódcy, który jest nie tylko piekielnie niebezpieczny, ale również seksowny? Chcesz, aby oszołomiło Cię jedno spojrzenie tego mężczyzny? To nie pozostaje nic innego jak kupić romanse Cory Reilly, która specjalizuje się właśnie w takich historiach.

Romanse Cory Reilly nie są dla wszystkich

Niestety same romanse Cory Reilly nie są dla wszystkich. Cyztelnicy czy czytelniczki, którzy szukają pięknej miłości, opartej jedynie na zaufaniu, spokojnym świecie, gromadce dzieci niestety będą zawiedzeni. Romanse Cory Reilly ociekają seksualnością, niebezpiecznym światem, mafijnymi porachunkami, pikanterią. Nie ma tutaj miejsca na monotonię i nudę, na ciepły kącik czy film na Netflixie i lampkę wina. Tutaj dzieje się znacznie więcej! Bohaterowie częstą działają na granicy prawa, a jeszcze częściej przekraczają te granice.

Najbardziej popularne romanse Cory Reilly

Cora Reilly napisała dwie serie swoich romansów, które przyniosły jej ogromną popularność. Pierwszą z nich jest seria Born in Blood Mafia, w której można znaleźć takie tytuły jak Złączeni honorem, Złączeni przeszłością, Złączeni obowiązkiem, Złączeni krwią. Druga seria, która przyniosła popularność autorce to The Camorra Chronicles, w której znajdziemy Złamane serca, Złamane więzi, Złamana Lojalność, Złamane emocje czy Złamana duma.

Seria Born in Blood Mafia to seria, w której snują się opowieści o gangsterskim, niebezpiecznym świecie. Mimo że serie mają podobną oś konstrukcyjną, to są zupełnie innymi historiami.

Złączeniu honorem to pierwszy romans Cory Reilly z serii Born in Blood Mafia. Opowiada historię Arii – niewinnej nastolatki, która została postawiona przed faktem dokonanym – musi wyjść za szefa nowojorskiej mafii Luki Vitiellego. Dziewczyna jest przerażona myślą o wyjściu za mąż za takiego mężczyznę. Jednak po ukończeniu 18-stego roku życia postanawia za niego wyjść i odkryć w nim głęboko skrywane uczucia. Romanse Cory Reilly to często pierwszoosobowe narracje i w tym przypadku również tak się stało. Pierwszoosobową narrację tworzy Aria, która opowiada o wszystkich zmianach, które się dzieją w głębi jej serca oraz jej narzeczonego.

Złamana lojalność to kolejnym przykład romansów Cory Reilly, tym razem z serii The Camorra Chronicles. Jest to opowieść o Fabiano, chłopcy, który zostaje skazany na śmierć w wieku czternastu lat. Robi wszystko, aby przetrwać. Aby przeżyć musi wykazać się – walczy w klatach. Leona to kobieta, która pragnie normalności. Pragnie uciec od matki, która jest narkomanką. Jednak na jej drodze staje Fabiano. Jak ta historia się zakończy?

Romanse Cory Reilly sprawiają, że nawet po przeczytaniu krótkiego opisu, czytelnik ma ochotę wziąć książkę do ręki i zobaczyć jak potoczą się losy bohaterów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here