fot.unsplash.coom

Telefony komórkowe są bardzo popularne, ciężko właściwie znaleźć kogoś, kto z nich nie korzysta, zwłaszcza jeśli nie bierzemy pod uwagę osób starszych. Obecne komórki wyglądają zupełnie inaczej niż te sprzed kilku lat. Poza lepszym i większym wyświetlaczem pojawiły się także i aplikacje. Niestety jest ich naprawdę sporo, od tych przydatnych po te całkowicie głupie. Które z nich powinieneś mieć na telefonie?

Lata temu na Google Play stworzona została aplikacja, która kosztowała milion złotych, po zakupie, pokazywała ci się jedynie fraza „Jesteś bogaty” i to tyle. Aplikacja nie robiła zupełnie nic innego. Choć obecnie aplikacje poszły do przodu w sklepie Play wciąż można znaleźć wiele z nich, które są po prostu nikomu niepotrzebne. Z czego to wynika? Na sklep na Androidzie aplikacje może wstawić absolutnie każdy. Wystarczy, że ją stworzysz i dodasz. W przypadku iOsa, a raczej AppStore jest to nieco bardziej problematyczne. Dodanie aplikacji na ten sklep jest płatne i to nie małą sumę pieniędzy.

fot.unsplash.com

Aplikacje, które musisz mieć na telefonie: 1Password

1Password to aplikacja, która zapisuje wszystkie twoje hasła w jednym miejscu. Ma ona także inne funkcje jak np. automatyczny generator silnych i trudnych do złamania haseł. Jest to naprawdę świetna opcja, jeśli często zdarza ci się zapomnieć, jakie masz hasło do konkretnego portalu i co chwilę musisz je resetować, co jak wszyscy wiemy jest bardzo męczące i denerwujące.

Aplikacje, które musisz mieć na telefonie: Spotify

Spotify to aplikacja zarówno na iOs, jak i na Androida. Możesz korzystać z niej w wersji bezpłatnej lub wykupić pakiet. Nie jest to jednak konieczne, jeśli nie chcesz płacić wystarczy, że dostosujesz się do ograniczeń oraz co jakiś czas wysłuchasz dwóch lub trzech reklam. Na Spotify możesz nie tylko słuchać muzyki, czy radia, ale także i podcastów, które świetnie sprawdzą się np. podczas sprzątania.

Aplikacje, które musisz mieć na telefonie: Yummly

Yummly to aplikacja idealna dla każdej osoby, która kocha gotować lub po prostu dopiero się uczy. Znajdziesz na niej ponad milion przepisów! Dodatkowo ma ona w sobie funkcję, która zapamiętuje twoje ulubione przepisy. Możesz także samodzielnie ustawić swoje preferencje żywieniowe jak np. dieta ketogeniczna czy weganizm. Zdecydowanie polecamy spróbować!

Aplikacje, które musisz mieć na telefonie: Fabulous

Fabulous dostępna jest zarówno na iOsie, jak i na Androidzie. Do czego służy? Ma ona pomóc ci uporać się z twoimi problemami, wyrobić w tobie nowe nawyki i ogólnie być „pomocnikiem” w twoim życiu. Aplikacja narzuca ci konkretne czynności jak np. picie szklanki wody tuż po przebudzeniu się przez kilka dni, a następnie rozszerza swoje działanie. Ma ona wpływać pozytywnie na twoje samopoczucie, zatem cały wygląd jest bardzo przyjazny dla oka, a wszelakie dźwięki spokojne i po prostu miłe.

fot.unsplash.com

Aplikacje, które musisz mieć na telefonie: Pocket Camp (Animal Crossing)

Animal Crossing to gra, która podbiła świat i nie ma czemu się dziwić, jest nie tylko interesująca, ale także i absolutnie urocza. Z pewnością warto mieć ją na swoim telefonie. Dostępna jest zarówno na telefonach z Androidem, jak i na iPhone, zatem nie masz powodu, aby jej nie pobrać. Gra jest typową grą przygodową. Niestety na ten moment nie jest dostępna polska wersja gry, a jedynie angielska, jednak jest to na tyle prosty język oraz wyrażenia, ze z pewnością sobie z tym poradzisz.

Aplikacje, które musisz mieć na telefonie: Zrabatowani

Zrabatowani to aplikacja również dostępna na obu systemach operacyjnych. Jej zadaniem jest zbiór wszelakich promocji, które obecnie znajdują się w sklepach, a także funkcja cash back, czyli zwrot np. 10% za twoje zakupy. Dodatkowo znajdują się na niej gazetki promocyjne z wszelakich sklepów zatem nie musisz już posiadać drugiej aplikacji. Wszystko znajduje się w jednym miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here