fot.unsplash.com

W gry na telefonie nie gramy tylko w czasie nudy, ale np. podczas jazdy autobusem lub taksówką, przed snem czy nawet wspólnie ze znajomymi, jeśli gra jest dla kilku osób. Niestety wiele z nich jest płatnych lub do odblokowania istotnych funkcji konieczne jest wpłacenie pieniędzy lub wykupienie tych wirtualnych. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie gier, za które nie zapłacisz ani grosza, a wciąż będziesz mógła się świetnie bawić. Zaciekawiona? Zaczynajmy!

Darmowe gry na telefon: Pocket Camp (Animal Crossing)

Animal Crossing to gra, która zawładnęła światem, jest to rodzaj gry przygodowej, która z pewnością podpasuje absolutnie każdemu. Tworzysz w niej swoją własną oazę, a następnie, aby ją ulepszyć, musisz wykonywać zadania jak np. pomóc uroczemu bohaterowi zebrać z drzewa jabłka. Postacie w tej grze są naprawdę przesłodkie i nie ma co się dziwić, większość z nich to zwierzątka.

Darmowe gry na telefon: Brainzz

Brainzz to gra, która będzie od ciebie wymagała nie co myślenia, ale spokojnie, nie jest to aż tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Z początku zaczynasz od niższych leveli, a z czasem przechodzisz wyżej na te bardziej zaawansowane. W grze znajdują się różne formy rozrywki, zatem jeśli ta konkretna ci nie podpasuje masz jeszcze wiele innych do wyboru. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

fot.unsplash.com

Darmowe gry na telefon: Czółko

Czółko to idealna gra na spotkanie ze znajomymi czy nawet rodzinną imprezę. Działa ona na takiej samej zasadzie jak kalambury. Gracz wybiera kategorię, a następnie przytrzymuje nad swoją głową telefon. Wyświetla się na nim np. „żyrafa” i pozostali gracze muszą tak opisać hasło, aby ten, który trzyma telefon wiedział o co chodzi. Niektóre kategorie na aplikacji są płatne, jednak możesz je odblokować za darmo, wystarczy, że obejrzysz kilkunastosekundową reklamę.

Darmowe gry na telefon: Homescapes

Homescapes to idealna gra dla tych z was, którzy lubią łamigłówki, jednak układanie klocków samo w sobie zwyczajnie ich nudzi. Z początku gry poznajemy głównego bohatera – Austina, który wraca do swoich rodziców. Ci chcą sprzedać dom, w którym on się wychował. Dlaczego? Ponieważ potrzebuje remontu. Austin obiera sobie za plan odnowienie domu i namówienie rodziców, aby ci nie sprzedawali budynku. W grze wymieniasz meble, naprawiasz sprzęty i wiele więcej. Za każdą rozgrywkę dostajesz punkty, a te następnie potrzebne ci będą do wykonania konkretnej czynności. Gra ma wiele innych wersji, gdzie remontujesz np. inne budynki czy też odnawiasz ogród, zatem jeśli znudzi ci się ta konkretna, masz naprawdę spory wybór.

Darmowe gry na telefon: Alto odyssey

Alto odyssey to gra zarówno na iOs, jak i na Androida. Jest to idealna gra na kilkuminutową rundkę przed snem lub też podczas przerwy od pracy. Cała rozgrywka jest dość prosta. Właściwie jeździsz na snowboardzie i starasz się uzyskać jak najlepszy wynik. Do rozgrywki najlepiej zaprosić znajomych, którzy również będą chcieli grać, choć oczywiście nie jest to wymagane.

fot.unsplash.com

Darmowe gry na telefon: Ping Pong King

Ping Pong King to idealna aplikacja zręcznościowa do zabicia czasu. Co w niej robisz? Jak sama nazwa wskazuje grasz w ping ponga. Cała gra ma jednak bardzo ciekawą grafikę i śmieszne dźwięki, które mogą rozbawić cię do łez.

Darmowe gry na telefon: Sky: Children of the Light

Sky: Children of the Light to gra o naprawdę pięknej grafice, którą samą w sobie możesz podziwiać godzinami. Gra twórców Journey.  Aplikacja wprowadzi cię w spokojny nastrój i będziesz mógł się przy niej całkowicie odprężyć. Sky: Children of the Light to gra przygodowa, a co za tym idzie musisz wykonywać zadania, odnajdować przedmioty i wiele innych. Z pewnością warto ją zainstalować. Warto jednak zaprosić do rozgrywki swoich znajomych. Wtedy oni, podobnie jak ty, instalują aplikację i gracie wspólnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here