filmy na randkę
fot.unsplash.com

Nie macie pomysłu na wieczór z drugą połówką? A może romantyczną kolację czy randkę chcielibyście zakończyć ciekawym filmem? Idealnie trafiliście! Znajdźcie film, przygotujcie popcorn i rozsiądźcie się wygodnie na kanapie w salonie lub w łóżku w sypialni. Czas na seans! 

Filmy idealne na randkę: „Pachnidło: Historia mordercy”

To historia człowieka obdarzonego genialnym węchem. Eksperymentuje on z różnego rodzajami aromatami, aby stworzyć zapach doskonały. W chwili kiedy poznaje zapach kobiety, jest w stanie posunąć się do wszystkiego. Historia jest bardzo poruszająca, a dzieje się to za sprawą muzyki i ciepłego światła. Dogłębnie porusza i trzyma w napięciu.

Filmy idealne na randkę: „Poradnik pozytywnego myślenia”

Historia opowiada o młodym mężczyźnie, który cierpi na chorobę dwubiegunową. Po powrocie ze szpitala psychiatrycznego chce wrócić do formy. Zarówno psychicznej, jak i fizycznej, aby odzyskać swoją żonę. Na jego drodze podczas porannego biegania staje Tiffany, która jest młodą kobietą walcząca z depresją po stracie męża. Razem z głównym bohaterem zaprzyjaźniają się i pomagają sobie w trudnych chwilach. Tiffany obiecuje mu pomoc w powrocie do żony, jeśli mężczyzna zostanie jej partnerem w konkursie tanecznym. Ciekawa historia pokazująca trudności życia po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego i powrocie do spraw codziennych.

filmy na randkę
fot.unsplash.com

Filmy idealne na randkę: „Pan i Pani Smith”

W główne role wcielili się Brat Pitt i Angelina Jolie. Opowiada o małżeństwie. Do ich wspólnego życia wkrada się monotonia i rutyna, choć oboje są prywatnymi mordercami na zlecenie. Pracują dla dwóch oddzielnych agencji. Pewnego dnia dostają zlecenie, żeby zabić siebie nawzajem. To film pełen wybuchów i pożądania pomiędzy partnerami. Doskonały jeśli lubimy połączenie komedii i akcji, która doskonale nadaje się na romantyczny wieczór spędzony u boku partnera.

Filmy idealne na randkę: „Między słowami”

To historia 50-letniego Boba, który przyjeżdża do Tokio. Jest zapomnianym aktorem i dostał zlecenie nagrania kilkuminutowej reklamy. Na początku myślał, że to będzie bułka z masłem jednak cała produkcja, a także plan zdjęciowy ma problem z nagraniem owej reklamy. Podczas noclegu w hotelu do pokoju obok wprowadza się małżeństwo – Charlotte i John. John zajmuje się fotografią i jest strasznym pracoholikiem. Całe dnie spędza w pracy. Charlotte spędzająca czas tylko w hotelu, walczy z samotnością i bezsennością. Po kilku nieprzespanych nocach schodzi do hotelowej restauracji i tam poznaje Johna, głównego bohatera, i pomiędzy nimi pojawia się ciekawa relacja.

Filmy idealne na randkę: „La La Land”

Film doskonały dla marzycieli. Opowiada o młodej aktorce, dorabiającej sobie w restauracji. Sebastian jest muzykiem jazzowym, który gra w małej knajpie. Gdy się spotkają, połączy ich wspólne pragnienie osiągnięcia swoich celów i rozwijanie swoich karier. Uczucie dodaje im skrzydeł podczas rozwoju, jednak co z tym idzie – mają coraz mniej czasu dla siebie, zaczynają się więc oddalać.

filmy na randkę
fot.unsplash.com

Filmy idealne na randkę: „Duma i uprzedzenie”

Do pięknego Netherfield przybywa przystojny i bogaty Charles Bingley z celem osiedlenia się. Wzbudza on zainteresowanie swoją osobą w oczach mieszkańców. Charles zakochuje się w najstarszej córce swojej sąsiadki, która jest bardzo piękną kobietą.

Filmy idealne na randkę: „Ona”

Historia przedstawia życie samotnego pisarza, który kupuje system operacyjny zaprojektowany tak, aby spełniał jego oczekiwania. Między nim rozwija się romans, co jest dużym problemem. Film opisuje, co może stać się z naszym życiem przez nowoczesne technologie.

Filmy idealne na randkę: „Mężczyzna imieniem Ove”

Szwedzki dramat opisujący samotne życie starszego mężczyzny, który stracił żonę w wypadku autokaru. Jego życie staje się problemem, po wprowadzeniu się kilku rodzin do sąsiednich domów. Ma problem z zaakceptowaniem ich. Na początku jest zgorzkniały i uprzedzony. W tym samym czasie widzimy jego nieudane próby samobójcze, które głównie przerywają mu, owi sąsiedzi, przynosząc mu ciastka lub po prostu pukając z błahymi sprawami. Widzimy, jak cierpi po stracie żony, odwiedza ją codziennie na cmentarzu, kupuje kwiaty i tęskni za nią bardzo.

Filmy idealne na randkę: „Gdyby ulica Beale umiała mówić”

Historia opowiada o dwójce zakochanych w sobie ludzi, którzy nie widzą poza sobą świata. Zostają rozdzieleni, gdy Fonny trafia do więzienia pod zarzutem gwałtu. Chłopak ma doskonałe alibi, jednak to nie wystarcza. Policja jest do niego uprzedzona, ponieważ jest czarnoskóry. Dziewczyna nie przestaje go kochać i razem spodziewają się dziecka. W problemach i wyciągnięciem chłopaka z wiezienia pomaga im matka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here