fot.unsplash.com

Seriale na Netflixie to wymarzony czas na spędzenie kwarantanny albo i także chwila rozrywki w oderwaniu od wykonywanej przez nas pracy. Oglądając te pozycje zapomnisz o otaczającym cię świecie i choć na chwilę przeniesiesz się do miejsca, w którym zawsze chciałbyś być. Albo po prostu pokrzyczysz na bohatera za to, co robi, chociaż nie powinien tego robić, wyładowując przy tym nagromadzone emocje.

Oto kilka propozycji, które zarówno będą interesowały zarówno ciebie, jak i kogoś z twojej rodziny. Kto wie, może razem znajdziecie taką pozycję, która przykuje waszą uwagę i pochłonie was na tyle, że obejrzycie wszystkie sezony w przeciągu paru dni, a może i nawet w przeciągu dnia.

fot.unsplash.com

Seriale na Netflixie: Dom z papieru

Kto z nas nie lubi seriali, które trzymają w napięciu, a każda pozostała sekunda jest nie do przewidzenia? Jeśli jesteś fanem właśnie takich produkcji, to ten serial to idealna pozycja dla ciebie.

Serial opowiada o historii z gatunku heist. Profesor rekrutuje grupę ośmiu przestępców do udziału w wielkim skoku, ponieważ ich celem jest hiszpańska mennica. Poszukuje ludzi, którzy nie mają nic do stracenia. Plan profesora jest doskonały, jednak wszystko zaczyna się sypać, kiedy ludzkie emocje przejmują stery.

Produkcja ma obecnie 4 sezony, z czego ostatni jeszcze pachnie świeżością, bo został wydany na początku kwietnia tego roku, także naprawdę warto dać szansę temu serialowi i sprawdzić co w trawie piszczy.

Seriale na Netflixie: Przyjaciele

To jest właśnie jeden z tych kultowych sitcomów w historii telewizji, którą od pewnego czasu można obejrzeć na netflixie. Trafiły tam wszystkie możliwe sezony, także to nie mała gratka dla fanów tego serialu.

Serial jest produkcji amerykańskiej, który opowiada o grupie przyjaciół zamieszkujących Manhattan. Spędzają ze sobą czas, świetnie się przy tym bawiąc. Cała szóstka potrafi naśmiewać się z własnych słabości i wad, a także wspierać, kiedy nastają trudne chwile.

Seriale na Netflixie: Dom kwiatów

Serial pełen czarnego humoru opowiadający o zamożnej rodzinie pochodzenia meksykańskiego, której z pozoru idzie perfekcyjnie w biznesie rodzinnym. Odcinki są pełne tajemnic, a także odkrywają krok po kroku coraz to większą ilość sekretów rodziny De La Mora.

Co wydarzy się tym razem? Przekonajcie się sami!

Seriale na Netflixie: Jeszcze nigdy…

To opowieść o tym, jak bardzo skomplikowane jest życie nastoletniej dziewczyny ze Stanów Zjednoczonych, która, mimo iż urodziła się jako Amerykanka, to tak naprawdę pochodzi z Indii. Bohaterka cały czas pakuje się w dość niezręczne sytuacje, z którymi potem będzie się musiała zmierzyć.

Serial zapowiada się na zabawną, pełną dystansu, a także przyjemną historią, która idealnie nas oderwie od rzeczywistości, w której aktualnie jesteśmy.

fot.unsplash.com

Seriale na Netflixie: Psia Akademia

Pieski, pieski, pieski i jeszcze raz pieski. No bo kto z nas nie lubi psów? Trudno znaleźć taką osobę. To pozycja dla całej rodziny, także możesz śmiało sadzać swoje dzieciaki albo wnuczęta przed ekranem i puścić im ten serial, a nawet zasiąść samemu i obejrzeć poczynania psiaków i ich właścicieli.

Serial opowiada o szkole dla psów, gdzie uczą się być najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Poznajemy w niej trójkę uroczych psiaków o imieniu Iskra, Świst i Serduszko. Natomiast Morgan przenosi się do równoległego wymiaru, gdzie jego dziadek prowadzi Psią Akademię, gdzie uczy młode psiaki jak zostać prawdziwymi psami. Na barkach chłopca spoczywa przepowiednia, której częścią są wcześniej wymienione psiaki, a także trudne zadania, które pomogą stać mu się zastępcą swojego dziadka.

Seriale na Netflixie: Wybory Patona Hobarta (The Politician)

Payton Hobart to dobrze sytuowany uczeń z Santa Barbara. W wieku siedmiu lat miał dokładny plan na swoją przyszłość i dobrze wiedział, kim chce zostać. Widział się jako prezydent Stanów zjednoczonych. Jednak na drodze do celu Payton musi jednak przejść przez największe bagno w historii polityki – swoje liceum Saint Sebastian. Żeby wygrać wybory na przewodniczącego samorządu szkolnego, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie, a także móc w końcu chwycić za ręce swój cel, Payton będzie musiał stawić czoła swoim cwanym kolegom, jednocześnie nie narażając na uszczerbek własnych zasad moralnych, ani wizerunku, nad którym tak ciężko pracował.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here