seriale
fot.unsplash.com

Podczas długich, nudnych wieczorów z kubkiem gorącej herbaty z cytryną zawsze dobrze obejrzeć jakiś serial. Spróbujemy pomóc znaleźć dla was ten odpowiedni, który świetnie sprawdzi się na samotnie spędzany czas lub ten w objęciach partnera czy partnery. Postaramy się dokonać klasyfikacji i na pewno pomożemy wam uporać się z nudą! Sprawdźcie sami, co warto obejrzeć! 

Seriale, które musisz obejrzeć: „Peaky Blinders”

Akcja serialu dzieje się w Birmingham w latach 20. XX wieku zaraz po zakończeniu I wojny światowej. Głównym bohaterem jest Thomas Shelby, który jest liderem rodzinnego gangu. Zarabiają na nielegalnych zakładach bukmacherskich, hazardzie i handlu alkoholem i bronią na czarnym rynku. Thomas wraz z jego starszym bratem Arthurem i ciotką Polly mają ambicje wyeliminować wszystkie gangi z Birmingham i sami rządzić miastem. Aktualnie serial ma pięć sezonów i wiemy, że w maju tego roku mają zaczynać się zdjęcia do nowego szóstego sezonu serialu.

seriale
fot.unsplash.com

Seriale, które musisz obejrzeć: „Chernobyl”

Każdy z was z pewnością pamięta lub zna z opowiadań wydarzenie, które wstrząsnęło całym światem, czyli wybuch elektrowni atomowej w Czarnobylu. Krótki serial 5 odcinkowy opowiada o solach bohaterskiego fizyka i ministra odpowiadającego za energie. Pokazuje Ukrainę i Europę po katastrofie ukazuje sposób ewakuacji ludzi z serca wybuchu. Bohaterskie czyny strażaków, osób poszkodowanych z licznymi oparzeniami, usuwanie skutków katastrofy itd.

Seriale, które musisz obejrzeć: „Sherlock”

Pokazuje poczynania legendarnego detektywa w naszych teraźniejszych czasach. Sposoby rozwiązywania zagadek, łamigłówki. Pokazuje jego współprace z lekarzem wojskowym, który niedawno wrócił z wojny ich przekomarzanie, wspólne mieszkanie itd. Ich podejście do zagadek, a to wszystko w bardzo długich odcinkach trwających tyle, co dobry film. Mamy do obejrzenia 4 sezony więc serial przedstawia nam naprawdę bardzo dużo przygód legendarnego detektywa i jego przyjaciela Watsona.

seriale
fot.unsplash.com

Seriale, które musisz obejrzeć: „The Valhalla Murders”

To serial z gatunku kryminału opowiadający o losach detektywa pracującego w stolicy Norwegii, czyli Oslo. Detektyw jednak z powodu na trudność sprawy jedzie w delegacje w swoje rodzinne strony do Reykjavík, czyli stolicy Islandii. Na początku policjantka kierująca sprawą nie jest zadowolona z narzuconej pomocy przez wyższe szczeble w komisariacie. Jednak po czasie uznaje, że pomoc jej się przyda i razem rozwiązują zagadkę, która prowadzi do zimowego ośrodka dla młodzieży, czyli tytułowej Vallhali.

Seriale, które musisz obejrzeć: „Mindhunter”

Serial opowiada o grupie agentów FBI. Bohaterowie należą do małej grupy, która zajmuje się pozyskiwaniem informacji na temat więźniów, aby móc rozwiązać sprawy, które do tej pory nie zostały rozwiązane i są w bazie FBI. Zajmują się spotykaniem z osadzonymi i prowadzeniem z nimi wywiadów, nagrywaniem ich na kasety, prowadzeniem notatek na temat zabójstw i zdobywaniem doświadczenia, które może być owocne przy nauce kolejnych pokoleń. Akcja dzieje się w 1977 roku i jak na razie zostały wypuszczone dwa sezony serialu, ale jak na razie nie podano dokładanej daty kolejnego sezonu.

Seriale, które musisz obejrzeć: „Nacros”

Opowieść o baronie kokainowym, który jest każdemu z nas dobrze znanym, czyli o Pablo Escobarze zajmującym się produkcją i handlem narkotyków. Główny bohater ma w ryzach służy, policje oraz agentów FBI poprzez łapówki jest praktycznie nieuchwytny przez Rząd Kolumbii jak i rząd Stanów Zjednoczonych.

Seriale, które musisz obejrzeć: „Ozark”

Główny bohater jest doradca finansowym mieszkającym niedaleko Chicago z żoną i 13-letnim synem 15-letnią córką. Wraz ze wspólnikiem Brusem zajmują się praniem brudnych pieniędzy dla meksykańskiego szefa kartelu narkotykowego. Po paru latach mafia odkrywa, że zostali oszukani przez Brouse na 8 milionów dolarów. W związku, z czym rodzina musi przeprowadzić się do Ozark i tam główny bohater musi oddać dług, który zrobił jego wspólnik. Ma na to pięć lat jednak dowiaduje się, że w mieście działa dużo takich osób i jest to nie na rękę mieszkańcom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here