Randka z Tindera
fot.unsplash.com

Tinder jest bardzo popularną aplikacją randkową. Korzysta z niego miliony użytkowników na całym świecie. Założenie konta trwa zaledwie kilka minut. Tinder pokazuje osoby w waszej okolicy, a wy możecie ich przesunąć, a właściwie „swipnąć” w prawo, jeśli jesteście zainteresowani lub w lewo, gdy nie podoba wam się dana osoba. Pisanie to jednak nie wszystko. Kiedy i jak zaproponować spotkanie? Jak uniknąć klapy? Odpowiadamy!

Randka z Tindera. Jak uniknąć niebezpieczeństwa?

Przede wszystkim, na samym początku musimy zaznaczyć i poprosić was, abyście na siebie uważali. Niestety w dobie internetu bardzo łatwo jest się podszyć pod kogoś zupełnie innego. Wystarczy ściągnąć zdjęcie z sieci, zmienić imie na aplikacji i udawać zupełnie inną, często atrakcyjniejszą osobę. Choć sam inny wygląd, waga czy wzrost nie jest aż tak dużym problemem z poziomu aplikacji, przy spotkaniu się twarzą w twarz, szybko sytuacja może zamienić się w nieciekawą. Jak tego uniknąć?

Randka z Tindera
fot.unsplash.com

Wyszukiwarka Google pozwala na przeszukanie sieci za pomocą zdjęcia. Warto więc to zrobić, aby uniknąć tzw. catfishing, czyli podszywania się pod osobę o innym wyglądzie. Kolejnym etapem jest rozmowa przez telefon, najlepiej na Facebooku za pośrednictwem Messengera i kamerki internetowej lub tej w telefonie. W ten sposób będziecie się w stanie wzajemnie zobaczyć. Mimo to na randkę polecamy wybrać się w bezpieczne miejsce jak np. kawiarnia w centrum miasta, pub czy restauracja. Unikajcie spotykania się u siebie w domach czy tym bardziej podawania obcej osobie swojego adresu.

Jak zaproponować spotkanie na Tinderze? Tinder – jak szybko zaproponować spotkanie?

Teraz gdy już wiecie jak na siebie uważać i jak ustrzec się przed oszustwem, czas odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie – jak zaproponować spotkanie i jak szybko to zrobić? Wszystko zależy tak naprawdę od waszej relacji i tego, jak otwarci jesteście wzajemnie na siebie. Niestety często z poziomu wiadomości, pisania, wysyłania sobie słodkich obrazków czy komplementów wszystko jest okej, jednak na spotkaniu okazuje się, że z trudem wam się rozmawia. Spotkanie możecie zaproponować na samym początku lub po jakimś czasie relacji – nie ma na to reguły.

Jeśli nie czujecie się pewnie, aby zaprosić drugą osobę na randkę, wymyślcie powód lub zorganizujcie „przypadkowe” spotkanie. Potencjalna partnerka lub partner opowiadał wam, gdzie pracuje, a wy akurat jesteście w okolicy? Możecie wyjść wspólnie na kawę. Oczywiście nie nachodźcie jej w pracy czy nie stójcie pod budynkiem 24/7, to na pewno nie jest fajne, a raczej przerażające i niepokojące. Mężczyzna wspominał coś o filmie w kinie czy miejscówce, którą chce zobaczyć? Zaproponuj, że pójdziecie tam razem, bo akurat miałaś sama to sprawdzić. Możliwości jest naprawdę wiele. Często nawet z tematu pozornie błahego, możecie przejść na coś, co zasugeruje spotkanie. Jeśli jednak druga osoba nie łapie waszych aluzji, zapytajcie wprost. Nawet jeśli odmówi, będziecie wiedzieli, na czym stoicie.

Randka z Tindera
fot.unsplash.com

Nieudana randka Tinder. Małżeństwo z Tindera.

Dla starszych osób, które nie są na czasie z technologią idea spotykania się z osobami „w ciemno”, które poznało się w internecie, a co gorsza na portalu randkowym jest idiotyczna. Wszystko idzie jednak do przodu. Tinder to świetne miejsce, aby poznać drugą połówkę, przyjaciela, dobrego kumpla czy nawet męża lub żonę. Oczywiście, ta aplikacja stworzyła wiele udanych i kochających się małżeństw i nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli wy nie będziecie takimi szczęściarzami, z pewnością i tak nabierzecie ciekawych doświadczeń.

Randki z Tindera kończą się różnie. Często są idealnym tematem do rozmów lub opowiadań. Istnieją nawet specjalne fora czy fanpage na Facebooku, które poświęcone są w całości tematom nieudanych randek z Tindera. Głowa do góry! Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Pamiętajcie jednak, aby na siebie uważać i w razie problemu, ulotnić się i zablokować osobę, która zachowywała się w stosunku do was źle lub niestosownie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here