gry dla par
fot.unsplash.com

Walentynki już za nami, jednak nie oznacza to, że przestajemy chodzić na randki. Świetnym sposobem na miło i ciekawie spędzony czas są gry dla par. Nie musicie być wielkimi fanami gier, a jednak mimo to będziecie się świetnie bawili i na pewno spędzicie cudownie popołudnie lub wieczór. 

Gry planszowe do kupienia w sieci:

Gry dla par: Goło i Wesoło

Goło i Wesoło to gra karciana. Zawiera aż 120 kart. Ceny zaczynają się już od 17 zł. Znajdziecie ją w sieci. Na czym polega? Różni się od typowego rozbieranego pokera. Z jednej strony znajdziemy „zwykłe” karty, jednak z przerobione tak, aby były bardziej pikantne jak np. kobieta w bieliźnie, a na odwrocie polecenia. Jakie polecenia znajdują się na kartach? „Osoba nosząca najmniejszy rozmiar koszulki ściąga ją z siebie, a Ty musisz ją założyć” lub „Ułóż zwariowany taniec, a następnie zaprezentuj go przez 15 sekund„. Świetnie sprawdzi się nie tylko dla par, ale także na imprezy. Oczywiście z bliskim gronie przyjaciół z luźnym podejściem.

gry dla par
fot.unsplash.com

Gry dla par: Kobiety vs. Mężczyźni

To gra towarzyska, która również sprawdzi się na imprezy czy podwójne randki. Na czym polega? Zwycięzcą jest ten kto najwięcej wie o płci przeciwnej. Zatem jest idealna np. gdy spotykacie się z waszymi przyjaciółmi. Do wyjaśnienia dostajecie słowa, a gdy odpowiecie poprawnie przesuwacie swój pionek bliżej mety. Oczywiście całość jest na czas, jako że do pudełka dołączona jest klepsydra. Grę zakupicie za około 25 zł w sieci.

Gry dla par: Miłosne igraszki

Miłosne igraszki to, jak sama nazwa wskazuje, gra erotyczna. W środku znajduje się plansza, a także 52 karty do gry, 20 kart z pozycjami miłosnymi, 2 pionki, kostka do gry oraz instrukcja. Dostaniecie ją za około 25 zł w internecie (także na allegro).

Gry dla par: Sekrety nocy

Sekrety nocy to kolejna gra erotyczna, która rozpali was do czerwoności. W środku znajdziecie karty rozkoszy, kajdanki z kolorowym futerkiem, piórko do łaskotania, opaska na oczy, planszę dwustronną. Na czym polega gra? Składa się ona z dwóch etapów. Dopiero po wygranej istnieje możliwość bliskiego kontaktu czy seksu. Podczas trwania rozgrywki jest on zabroniony.

  • Pierwszy etap ma za podniecić was i stworzyć zmysłową atmosferę. Nazwany został „flirtem”.
  • Drugi etap nazwany „Ekstazą i spełnieniem” ma na celu podniecić was i rozgrzać.

Gry dla par: 50 nocy zniewolenia

50 nocy zniewolenia to gra oczywiście inspirowana serią książek i filmów „50 twarzy Greya„. Świetnie zatem sprawdzi się dla tych z was, których zainteresował temat uległości i chcieliby sami tego spróbować. Kosztuje około 40 zł w sieci, a w pudełku poza instrukcją znajduje się także opaska na oczy, szarfa do krępowania rąk, sznur do wiązania, pejcz, a także karty z pikantnymi pozycjami i z fantazyjnymi zadaniami.

Gry planszowe do zrobienia samodzielnie:

gry dla par
fot.unsplash.com

Gry dla par: Nigdy przenigdy

Ta gra sprawdza się jako gra alkoholowa na imprezach lub także jako gra erotyczna. Możecie ją wykonać samodzielnie np. wypisując poszczególne zdania na karteczkach lub ściągnąć specjalną aplikację o nazwie „Przyznaj się„, która polega dokładnie na tym samym. Na czym polega gra? Losujemy wyznanie jak np. „Nigdy nie kąpałam się nago w jeziorze” i osoba, która daną rzecz robiła (oryginalnie) wypija kieliszek wódki. Możecie oczywiście zastosować tę karę lub zmienić ją na inną np. rozbieranie.

Gry dla par: Kolory

Tę grę możecie zarówno kupić jak i zrobić samemu, wymagać będzie od was jednak trochę wycinania. Na pewno każdy kojarzy wielką planszę z kolorowymi kółkami, gdzie losowało się kolor oraz część ciała. Całość możecie zrobić za kilka złotych. Potrzebne wam będą jedynie kartki białe (im większe, tym lepsze) i kolorowe. Aby dodać pikanterii, w kolory możecie zagrać nago.

Gry dla par: Poszukiwacz skarbów

Do tej gry nie potrzebujecie żadnego przygotowania ani DIY. Cała zabawa polega na tym, że jedna osoba kładzie się np. na łóżku i wybiera punkt na swoim ciele, gdzie znajduje się skarb. Oczywiście nie mówi o tym drugiej osobie. Partner lub partnerka ma za zadanie znaleźć skarb za pomocą pocałunków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here