fot.unsplash.com

Bycie zorganizowanym dla wielu osób wydaje się być trudną sprawą. Całe to zapisywanie, liczenie i jeszcze trzeba o wszystkim pamiętać. Coraz więcej osób odchodzi od tradycyjnych kalendarzy lub notesów i przerzuca się na aplikacje na telefon. Dziś przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie ciekawych aplikacji, które z pewnością pomogą ci w ogarnięciu swojego życia, pracy, ale także i czasu wolnego. Zaczynajmy!

Aplikacje na telefon to naprawdę przydatne narzędzia, bez których wiele z nas nie wyobraża sobie życia. Na telefonie możesz grać w gry, ćwiczyć w domu zamiast na siłowni, pracować, znaleźć drugą połówkę na Tinderze, po prostu przeglądać Facebooka lub inne media społecznościowe bez żadnego celu, a aplikacja może nawet być przydatna dla ciebie, jako dla kierowcy i to nie tylko te z mapami. Co jednak z aplikacjami organizacyjnymi? Czy istnieją takie, które naprawdę są pomocne? Tak!

Organizacyjne aplikacje na telefon: Kalendarz Google

Bez tej aplikacji nie ma nawet co korzystać z telefonu. Kalendarz Google sprawdzi się znacznie lepiej, niż ten systemowy od iOs. Dlaczego? Ponieważ synchronizuje się z twoim laptopem. Jeśli zalogujesz się na to samo konto zarówno na telefonie, jak i na laptopie, wszelakie informacje, spotkania i inne, będą pokazywały się na obu urządzeniach. Dodatkowo, jeśli np. pracujesz zdalnie, a twój klient czy szef wysyła ci zaproszenie do spotkania, wgra się ono tam automatycznie, oczywiście po twojej akceptacji i na telefon dostaniesz powiadomienie 30 minut przed startem.

fot.unsplash.com

Organizacyjne aplikacje na telefon: YAZIO

YAZIO to idealna aplikacja dla tych na diecie, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy czy po prostu dla osób, które lubią wiedzieć co jedzą i ile jedzą w ciągu dnia. YAZIO ma bardzo przyjazny i prosty wygląd, a dodatkowo możesz za jej pomocą ustalać sobie cele na konkretny dzień, tydzień czy nawet miesiąc. Ciekawą funkcją aplikacji jest skaner. Zamiast wpisywać wszystko ręcznie, wystarczy, że zeskanujesz kod kreskowy produktu, a następnie aplikacja będzie już posiadać na jego temat wszelakie informacje. Co ciekawe, poda ci ile gram ma np. jeden plasterek sera. Nie będziesz go musiała warzyć przed zjedzeniem.

Organizacyjne aplikacje na telefon: Plant Monitor

Plant Monitor sprawdzi się u tych, którzy mają problem z regularnym podlewaniem roślin, a jak wszyscy wiemy, bez tego nie są one w stanie funkcjonować. Plant Monitor nie tylko przypomni ci o podlaniu, ale także może służyć jako pamiętnik dla twoich roślin. Wystarczy, że każdy kwiat dostanie na aplikacji swój album. Co kilka tygodni lub miesięcy cykasz fotkę i wrzucasz ją na aplikację. W ten sposób wiesz, ile roślina urosła, czy wypuściła nowe liście lub, czy np. jej kondycja się pogorszyła i warto zastanowić się nad przyczyną.

fot.unsplash.com

Organizacyjne aplikacje na telefon: Daylio Dziennik

Daylio Dziennik to po prostu dziennik, ale w twoim telefonie. Aplikacja pełni niejako funkcję pamiętnika, choć co dziwne, nie musisz w nim nic zapisywać. Każdego dnia odpowiadasz jak się czujesz (wspaniale, dobrze, źle, tak sobie czy okropnie) oraz zaznaczasz co danego dnia robiłeś (praca, relaks, rodzina, przyjaciele, randka, sport, impreza, filmy, czytanie, gry komputerowe, zakupy, dobry posiłek, sprzątanie +własne). W ten sposób możesz śledzić wydarzenia w twoim życiu, a aplikacja pokaże ci także miesięczne statystyki.

Organizacyjne aplikacje na telefon: Mój skarbiec

Mój skarbiec to idealna aplikacja dla wszystkich tych, którzy planują swój domowy budżet lub dopiero rozpoczynają ten ciężki proces. Aplikacja nie tylko monitoruje twoje konto w banku i na bieżąco pokazuje ci na co wydałeś swoje ciężko zarobione pieniądze, ale także i pokazuje ci bilans  miesięczny, ile wydałeś na konkretną kategorię jak np. jedzenie. Dodanie jakiekolwiek wydatku trwa zaledwie kilka sekund i nie będzie to z pewnością problematyczne, jako że aplikacja jest naprawdę prosta w obsłudze, a jednocześnie spełnia swoją funkcję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here