grafiki ścienne
fot.unsplash.com

Obrazy, grafiki ścienne, plakaty itp. są prostym sposobem na wprowadzenie do waszego wnętrza odrobinę koloru, a także spersonalizowanie go. Nie wiesza się już teraz wyłącznie rodzinnych zdjęć czy obrazów malowanych farbami olejnymi w grubych ramach. Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? 

Grafiki, plakaty, obrazy, rysunki, napisy i cytaty. Świetne i proste sposoby na ożywienie każdego pokoju. Możecie je powiesić w kuchni, salonie, sypialni czy nawet w łazience. Mogą pełnić rolę estetyczną, rozśmieszać was śmiesznym cytatem czy motywować. Wybór należy do was! Postawcie na to co wam pasuje, co do was przemawia i co pięknie będzie współgrało z innymi dekoracjami.

Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? DIY

Jeśli lubicie pobawić się farbami, pisakami czy mazakami, grafikę lub obraz możecie stworzyć absolutnie sami i to bardzo niskim kosztem. Płotno kupicie w sklepach typu Empik już za kilkanaście złotych. Jest to naprawdę świetny sposób, aby powiesić na ścianie coś spersonalizowanego i unikatowego. Gwarantujemy, że nikt nie będzie posiadał u siebie idealnej kopii.

grafiki ścienne
fot.unsplash.com

Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? Plakaty

Plakaty możecie zakupić w sieci lub poprosić o nie np. w kinie. Zwłaszcza jeśli jakiś film bardzo was zachwycił i chcielibyście, aby znalazł się na waszej ścianie w salonie czy w pokoju.

Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? Supermarkety

W supermarketach często znajdziecie wiele dekoracji do domu. Polecamy wam przy każdych zakupach zawsze zajść na ten dział i zobaczyć co jest w ofercie, co jest przecenione, a co warto byłoby kupić. To zdecydowanie świetny sposób, a polując na promocje zaoszczędzicie sporą sumę pieniędzy.

Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? Sklepy internetowe

W sklepach internetowych możecie zakupić naprawdę sporo ciekawych obrazów, grafik czy zdjęć, które przyjdą do was już wywołane np. w tubce czy od razu w ramie. W sieci możecie również natrafić na wiele kuponów promocyjnych, zwłaszcza przy pierwszym zamówieniu np. po zapisaniu się do newslettera.

Jakie sklepy internetowe warto sprawdzić?

  • allegro.pl,
  • art-madam.pl,
  • lovepolanddesign.pl,
  • nioska.pl,
  • galeriaplakatu.com.pl,
  • ubierzswojesciany.pl,
  • minimalmill.com,
  • lemonducky.com,
  • wallbeing.com,
  • artpasaz.pl.

Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? Markety budowlane

Leroy Merlin, Castorama czy OBI posiadają nie tylko wiele sprzętów oraz innych materiałów przydatnych do budowy, czy remontu. Markety budowlane mają też w ofercie sporą selekcję obrazów, grafik na ścianę itp.

Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? Strony z darmowymi grafikami

W sieci znajdziecie również wiele stron z darmowymi grafikami jak np. unsplash czy pixabay. Możecie wyszukać tam frazę, która was interesuje jak np. „pies„, „kot”, „londyn” itp. Pobrać zdjęcie zupełnie za darmo i wywołać je lub wydrukować.

grafiki ścienne
fot.unsplash.com

Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? Blogi

Wiele blogów i innych stron oferuje grafiki, które za darmo możecie pobrać, podobnie jak w przypadku stron z darmowymi zdjęciami. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę np. frazę „plakaty z motywami roślinnymi” i wybrać to co wam się podoba.

Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? Photoshop

Macie pomysł na napis, a nie potraficie nigdzie znaleźć takiego plakatu. Skorzystajcie z photoshopa lub darmowego programu o nazwie Canva. Wybierzcie ciekawy font, kolor, a następnie wywołajcie całość i śmiało wieszajcie na ścianie.

Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? Gazety

Szukając tanich grafik, możecie również wykorzystać strony z gazet takich jak np. Zwierciadło, Cosmopolitan itp. Wiele ładnych i estetycznych zdjęć znajdziecie w środku. Możecie przy ich pomocy stworzyć kolarz czy galerię na ścianę lub wsadzić je do ładnych ozdobnych ramek.

Skąd wziąć piękne grafiki ścienne? Rysunki od dzieci

Po co szukać grafik jeśli w domu macie prawdziwego malarza i artystę? Wszelakie rysunki od dzieci, może i nie są najwyższej jakości, ale z pewnością są ciekawą pamiątką i czymś co doda interesującego wyglądu do waszego wnętrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here