Jaki opis na Tinderze?
fot.pixabay.com

Coraz więcej osób decyduje się na założenie konta na aplikacji randkowej. Nie ma w tym absolutnie nic złego, ani dziwnego. Jest to świetna metoda na poznanie nowych osób, a także odszukanie drugiej połówki. Kto wie, może za kilka lat będziecie wspominać swoje opisy, leżąc w waszym domu z obrączkami na palcach?

Czy opis na Tinderze ma znaczenie?

Jak to jest z opisami na Tinderze? Czy ktoś je czyta, czy mają jakiekolwiek znaczenie? Tak! Opis na aplikacji randkowej jest bardzo ważny. Wysłanie pierwszej wiadomości potrafi być bardzo stresujące, mimo że „chroni” was ekran telefonu i pewnego rodzaju anonimowość. Co napisać w pierwszej wiadomości, aby nie narazić się na porażkę? Zazwyczaj nawiązuje się do opisu, jest to prosty, ale bardzo dobry sposób. Przykładowo, jeśli użytkownik ma wpisaną swoją pasję czy hobby – warto o nią zapytać. Z pewnością chętnie się otworzy i opowie wam co nieco.

Jaki opis na Tinderze?
fot.flickr

Czego nie dawać do opisu na Tinderze?

Z Tindera korzysta ponad 4,1 mln użytkowników, jest to więc bardzo popularna aplikacja. Często w opisach tworzą się pewnego rodzaju schematy. Kobieta, która przegląda platformę w ciągu godziny, jest w stanie znaleźć kilkanaście osób, których opis wygląda tak samo. Działa to oczywiście także w drugą stronę. Odpowiednie zdjęcie czy ciekawy opis nadadzą dynamice całej konwersacji. Wiele osób, przed napisaniem do potencjalnej partnerki czy partnera, szuka punktu zaczepienia, tak aby rozmowa nie była sucha i nudna. Czego więc nie wpisywać w opis na Tinderze?

Nie wypisujcie w opisie, czego nie szukacie. Opisy w stylu „Nie szukam niczego na stałe„, „Nie szukam osoby, która zarabia mniej niż x„, „Nie szukam kochanka na jedną noc„. Dlaczego to nie zadziała? Wyjdziecie jedynie na osobę, która ciągle czegoś wymaga, wszystko ma być tak, jak wy chcecie i nie ma z wami żadnej dyskusji.

Opisy, które można często spotkać u facetów to „190” lub „185” i koniec. Co oznaczają te cudowne, magiczne liczby? Wzrost. Większość mężczyzn, choć oczywiście nie wszyscy, oczekuje, że ich partnerka będzie niższa, nawet na dziesięciocentymetrowych szpilkach. Kobiety również przywiązują dużą uwagę do wzrostu. Ta liczba nie mówi jednak nic o tym, jacy jesteście. Znacznie lepszą opcją byłoby więc np. „Wymieniam żarówkę bez drabiny„.

Jaki opis na Tinderze?

Co więc wpisać w opis na Tinderze? Znajdźcie złoty środek. Zbyt długi opis może zniechęcić, natomiast ten, który zawiera tylko wzrost czy inną liczbę, nic nie mówi drugiemu użytkownikowi o was. Macie jakieś hobby? Potraficie szyć? Napiszcie o tym. Nie umieszczajcie jednak zdania „Lubię szyć„, znacznie lepiej sprawdzi się np. „Wyceruje Ci wszystkie dziurawe skarpety„. Z pewnością wiadomości, jakie otrzymacie, będą do tego nawiązywać. Jak łatwo przejść z takiej wiadomości do spotkania?

  • Hej, co z tymi skarpetami? Mam kilka, które mogłabyś wskrzesić.
  • Jasne, podaj miejsce i czas. Wy weźmiesz skarpety, ja igłę i nitkę.

Jesteście niskiego wzrostu? Nie piszcie jedynie „160 cm„, dodajcie do tego „na szczudłach i w kapeluszu„. Kochacie gotować? Wpiszcie w Tinderze przepis na wasze popisowe danie! Zabawne opisy są jak najbardziej wskazane. Nie podawajcie wszystkich informacji na tacy, zaintrygujcie drugą osobę, tak, aby do was napisała.

Jaki opis na Tinderze
fot.flickr

Zabawne opisy na Tinderze – przykłady

Coraz więcej osób decyduje się na zabawny opis na Tinderze. Nie ma w tym nic dziwnego. Humor jest bardzo ważny, tak samo jak i dystans do własnej osoby. Macie jakieś śmieszne zdjęcie? Umieśćcie je! Przeżyliście zabawną historię? Opiszcie ją! Jeśli nie macie absolutnie żadnych pomysłów, spokojnie – pomożemy!

  • Recenzja od byłych – jeśli żyjecie w dobrych kontaktach ze swoimi ex, poproście ich o recenzję waszej osoby. Wklejcie je następnie w opisie na Tinderze w cudzysłowie i podsumujcie, dodając imie byłej.
  • Wybór – potencjalnej drugiej połówce możecie dać wybór, jaką wiadomość chce od was otrzymać.A – suchar, B – fakt na dowolny temat, C – suchar połączony z faktem„. W ten sposób z pewnością otrzymacie wiele wiadomości, następny krok należy już do was.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here