jakie zdjęcia na tindera
fot.unsplash.com

W dobie internetu coraz więcej osób szuka szczęścia i miłości na portalach czy aplikacjach randkowych. Nie ma w tym absolutnie nic złego, jednak takie platformy kreują nieco inne wartości. Nie patrzy się tam na osobowość, a na wygląd. Brak opisu i kiepskie zdjęcie? Mała liczba matchy, a przecież wciąż jesteście fajnymi osobami. Jak temu zaradzić? Jakie zdjęcia na Tindera będzie odpowiednie? Odpowiadamy!

Jakich zdjęć nie wrzucać na Tindera?

Warto zacząć od kwestii zdjęć niepożądanych. Jak już sami wiecie, słabe zdjęcie = mniejsza szansa na znalezienie drugiej połówki. Które fotki są od razu omijane przez użytkowników po drugiej stronie telefonu? Których zdjęć unikać i ich nie wstawiać?

  • Zdjęcia grupowe. Chcecie pokazać, że macie masę znajomych? Jasne, jednak w momencie, w którym wrzucacie zdjęcie, na którym jest przykładowo pięciu facetów, skąd potencjalna partnerka lub partner ma wiedzieć, jak wyglądacie. Zwłaszcza jeśli jest to jedyne zdjęcie lub inne nie pokazują zbytnio waszej twarzy. Jeśli doszłoby do randki, druga osoba nawet nie pozna was na ulicy. Z pewnością byłoby wam tez przykro, jeśli okazałoby się, że dziewczyna czy chłopak bardziej zachwycił/zachwyciła się waszym kolegom, który stał obok.
  • Niewyraźne zdjęcia. Nie musicie od razu kupować profesjonalnego sprzętu, sam aparat w telefonie wystarczy. Zdjęcia niewyraźne czy rozmazane, zazwyczaj dostają jednak swipe w lewo. Wykorzystajcie aparat w smartfonie i stańcie naprzeciw okna, w ten sposób doświetlicie swoją twarz, a zdjęcie będzie nie tylko jaśniejsze, ale i wyraźniejsze.
  • Brak zdjęcia również nie jest wskazany. Wam może wydawać się, że jesteście nieszablonowi i pokazujecie w ten sposób swoją tajemniczość oraz niechęć do oceniania ludzi na podstawie wyglądu. Co myśli osoba po drugiej stronie? Najpewniej, że jesteście nieatrakcyjni czy pełni kompleksów.
  • Zdjęcia z daleka lub tyłem. Czknęliście piękną fotkę na wakacjach, gdzie na głównym planie są góry, morze czy inne piękne widoki? Super, wrzućcie ją na instagram, na Tinderze jednak się nie sprawdzi. Oczywiście nie jest to sztywna reguła. Takie zdjęcie możecie umieścić, aby pokazać, że lubicie podróżować. Wrzućcie jednak także inne zdjęcia, które pokazują waszą twarz.
  • Wycięte zdjęcia. Wrzucenie fotki ze znajomymi jest niewskazane, a co jeśliby ich wyciąć? Ma to oczywiście pewien sens, jednak z perspektywy drugiej osoby wygląda to nieco inaczej. Jak odbiera to potencjalny partner czy partnerka? „Jest brzydki/brzydka, ale akurat na tym zdjęciu wyszedł dobrze„. Nie wycinajcie także swoich ex z fotografii.
jakie zdjęcia na tindera
fot.unsplash.com

Jakie zdjęcie na Tindera? Czy na Tinderze trzeba mieć zdjęcie?

Wiecie już, jakich zdjęć nie wrzucać, teraz czas na te, które zdobędą wam dużo matchy. W jakie fotki celować? Świetnie sprawdzą się selfie. Pokazują one waszą twarz, bardzo dokładnie. Osoba po drugiej stronie ma stuprocentową pewność, jak wyglądacie i podejmuje decyzje czy jesteście w jej typie, swipując w prawo, czy się jej nie podobacie, przesuwając palcem w lewo.

Zdjęcia, które ukazują was podczas przyjemności takich jak np. hobby. Lubicie gotować? Pokażcie to fajną fotką. Może ona dodatkowo nawiązywać do opisu czy być lekko zabawna. Ubierzcie na siebie fartuch, a także czapkę kucharza, nawet taką zrobioną z papieru. Z pewnością uśmiech pojawi się na niejednej twarzy u użytkownika po drugiej stronie ekranu.

jakie zdjęcia na tindera
fot.unsplash.com

Profesjonalne zdjęcia są również dużym plusem. Jeśli mieliście kiedyś robioną sesję zdjęciową – wykorzystajcie to. Unikajcie jednak fotek sprzed kilku lub nawet kilkunastu lat, zwłaszcza jeśli zmieniliście się od tego czasu i np. przytyliście, schudliście, zapuściliście brodę czy przefarbowaliście włosy.

Nie ograniczajcie się do jednego zdjęcia, wrzućcie ich kilka. Nie zapomnijcie wrzucić także tych, które pokazują was całych, a nie jedynie kawałek twarzy czy czoła. W ten sposób możecie pozwolić sobie na umieszczenie zdjęcia z imprezy, zabawnej fotki z wakacji czy pięknego widoku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here