książki motywacyjne
fot.unsplash.com

Książki są stworzone nie tylko po to, aby pokazać wam inny świat. Stworzyć cudowną opowieść o dwóch osobach, które rzucają wszystko, aby być razem. Wiele osób sięga po lektury, z których mogą się czegoś nauczyć, które pomogą im zrozumieć ciężkie lub z pozoru proste kwestie. 

Książki poradnikowe są coraz bardziej popularne. Wiele osób chętnie po nie sięga. Nic w tym dziwnego. Lektura, która nie tylko bawi, ale także uczy, jest jak najbardziej wskazana. Te książki świetnie sprawdzą się na wieczory przed kominkiem czy leżakowanie na plaży. Wybór należy do was.

„Kochaj najlepiej, jak potrafisz! O sztuce bycia razem” Stahl Stefanie

Książka dostępna jest w empiku lub w sieci za około 30 złotych. Jest to idealna lektura dla wszystkich tych w związkach, lub osób szukających drugiej połówki. Pozwoli wam ona na zrozumienie faceta czy domyślenie się co kobieta ma na myśli, mówiąc, że „nic się nie stało”. Książka skupia się nie tylko na relacjach damsko-męskich, ale także o indywidualnym podejściu czy negatywnych cechach, które należy zmienić. Zdecydowanie polecamy!

książki motywacyjne
fot.unsplash.com

„Obudź w sobie olbrzyma” Anthony Robbins

Idealna książka dla wszystkich, którym zależy na samodoskonalizacji. Autor, Anthony Robbins, opisuje w swoim dziele, jakie czynności należy wykonać, aby wpłynąć na swoje samopoczucie, humor, a także jak poprawić swój stan materialny czy finansowy. Dzieło porusza zatem wiele dziedzin i tematów, które przydatne są absolutnie każdemu.

„Wielki Ogarniacz Życia we dwoje, czyli jak być razem i się nie pozabijać” Pani Bukowa Pan Buk

Książka idealna dla tych, którzy potrzebują odrobiny humoru w życiu, ale wciąż chcą, aby wiedza była przekazywana. W tej lekturze brak jakiekolwiek koloryzowania, czytelnik dostaje brutalną prawdę, niezależnie od tego czy będzie mu się to podobać. Pani Bukowa, kobieta na diecie „od jutra”, poznaje Pana Buk, który również ma ze sobą pełen bagaż emocjonalny. Jak się dogadać, a co najważniejsze, jak się nie pozabijać?

„Do szczęścia przez łzy” Marianne Williamson

Ta książka może całkowicie zmienić wasze życie. Tłumaczy w prosty i zrozumiały dla czytelnika sposób jak wiele rzeczy ma wpływ na nastrój czy podejście danej osoby. Uczy, jak walczyć z negatywnymi emocjami, jak nie dać się zwariować. Sprawdzi się u wszystkich osób, które często płaczą, nawet nie wiedząc dlaczego, a także u tych, którzy bez konkretnej przyczyny, czują się po prostu źle.

„Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych” Christel Petitcollin

Sam tytuł książki mówi już wiele, jest to kolejna część, tuż po książce „Jak mniej myśleć„. Oczywiście możecie sięgnąć po obie części lub tylko po jedną z nich. Nie są one ze sobą w stu procentach połączone, zatem kolejność czytania, absolutnie nie ma znaczenia. Autorka opisuje jak znaleźć swoje miejsce na świecie, co zrobić, aby żyć szczęśliwie, jak przekształcić swoje wady w zalety.

książki motywacyjne
fot.unsplash.com

„Pieprzyć to! Jak przestać spełniać cudze oczekiwania, a zacząć własne” Alexandra Reinwarth

Dziennikarka Alexandra Reinwart w swojej książce opisuje proces odzyskania kontroli nad swoim życiem. Kieruje się przede wszystkim własnymi, indywidualnymi planami, a nie cudzymi oczekiwaniami. Ta książka sprawdzi się u wszystkich osób, które czują dużą presję na sobie, ze strony rówieśników, rodziny czy nawet społeczeństwa.

„Jak nie dać sobą manipulować” Christel Petitcollin

„Jak nie dać sobą manipulować” to kolejna książka autorstwa Christel Petitcollin, poza „Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych” oraz „Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych”. Autorka w tej lekturze opisuje wszelakie procesy manipulacji. Dzieło powstało na podstawie historii ofiar manipulacji, ma ona za zadanie uświadomić wiele osób, pomóc im wyjść z sytuacji i poradzić sobie jakoś z osobą toksyczną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here