jak randkować
fot.unsplash.com

Każda osoba w swoim życiu potrzebuje odrobiny bliskości, czułości i miłości. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego. Randka, poznawanie drugiej osoby, wspólne wyjście czy romantyczne smsy, jednak wiele osób stresują. Nic w tym dziwnego. Chcecie się przedstawić z jak najlepszej strony, boicie się klapy i upokorzenia wiec, zanim klikniecie „wyślij” wiadomość czytacie milion razy i konsultujecie ją z przyjaciółmi. Nie tędy droga.

Jak zacząć randkować? Jak często randkować?

Randkowanie wcale nie jest trudne. W końcu niczym nie różni się od spotkania z kumplem czy koleżanką. Tu i tu siedzicie, rozmawiacie i poznajecie się coraz lepiej. Mimo to absolutnie rozumiemy presję i stres, jaki może wam towarzyszyć podczas randki. Zacznijcie więc od końca, czyli od dobrego przygotowania się do niej i odpowiedniego nastawienia. Jak to zrobić?

Zacznijcie od wyspania się i dobrego zaczęcia dnia. Następnie kontynuujcie swoją poranną rutynę, tak jak zazwyczaj to robicie. Tego dnia warto jednak udać się np. na siłownię, pobiegać lub wykonać ćwiczenia w domu. Sport z pewnością jest nie tylko fajnym hobby, ale także dobrym sposobem na lepsze samopoczucie. Po tym oczywiście czas na prysznic, a następnie na przygotowanie się. Jak ubrać się na randkę? Jaki makijaż na randkę? Postawcie na to, co sprawia, że czujecie się dobrze i pewnie. Tego dnia nie próbujcie raczej nowych sposobów na makijaż czy nowej fryzury. Postawcie na klasykę, unikniecie wtedy stresu, że wyglądacie źle, a za 10 minut trzeba wychodzić.

jak randkować
fot.unsplash.com

Jak często randkować? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Możecie każdy dzień spotykać się z kimś innym lub na randkę wychodzić jedynie raz na miesiąc czy rok. Wybór należy do was. Niezależnie jednak od tego, jak często randkujecie, pamiętajcie, że nie ma w tym absolutnie nic złego i nie pozwólcie sobie wmówić inaczej. Każdy ma prawo, aby robić to, co chce, oczywiście, jeśli jest to zgodne z prawem.

Jak randkować z dziewczyną? Poradnik randkowy

W sieci znajdziecie wiele poradników, które twierdzą, że zrobią z was mistrza podrywu w bardzo krótkim czasie. Wszystkie te klipy czy e-Booki nie są niczym innym jak manipulacją. Nie polecamy wam tracić na to finansów. Podczas podrywu czy na randce zachowujcie się normalnie, naturalnie. Udawanie kogoś innego czy kłamanie na swój temat i tak prędzej, czy później wyjdzie, a z pewnością nikt nie chce, aby jego partnerka czy partner, zakochał się w zupełnie innej osobie.

Powiedzenie „bądź sobą” choć oklepane, jak najbardziej się sprawdza. Oczywiście prawienie komplementów, miła rozmowa, żarty czy dowcipy są jak najbardziej wskazani. Nie zaczynajcie rozmów o byłej czy byłym na pierwszym spotkaniu. Nie płaczcie nowo poznanej osobie, jak to tęsknicie za ex, to z pewnością nie jest wskazane. O czym więc rozmawiać? Warto poruszyć tematy takie jak: praca, czym się zajmujecie, hobby jak np. sport, szydełkowanie, DIY itp., ciekawe historie z życia, zabawne sytuacje, które się wam przytrafiły itp.

Gdzie randkować? Jak randkować przez internet

Gdzie znaleźć drugą połówkę? Obecnie coraz więcej osób decyduje się na portale czy aplikacje randkowe. Przykładem takiej aplikacji może być Tinder, który jest bardzo prosty i popularny. Wszystkie działają na podobnej zasadzie. Umożliwiają wam „przegląd” singli w waszej okolicy, a także na zaczęcie rozmowy.

jak randkować
fot.unsplash.com

Korzystając z aplikacji, czy portali randkowych pamiętajcie jednak, aby być ostrożnym. W sieci aż roi się od oszustów, którzy potrafią nie tylko podszywać się pod zupełnie inną osobę, ale także za pomocą manipulacji, wyłudzić od drugiej osoby nawet sporą sumę pieniędzy. Bądźcie zatem ostrożni. Zaproponujcie, przed spotkaniem, dodanie się wzajemnie na Faceboku czy rozmowę poprzez Skype lub Messenger za pomocą kamerek w telefonie, lub laptopie. Jeśli osoba odmówi, zachowajcie dystans czy nawet zerwijcie kontakt. Unikniecie w ten sposób oszustwa lub naciągnięcia. Przede wszystkim bądźcie rozważni i miejcie oczy szeroko otwarte.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here